بازگشت ۳۴ نقطه الحاقی و معدن سه چاهون به بافق دو اتفاق مهم برای شهرستان است

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
پنج‌شنبه - 23 مرداد 1399
بازگشت ۳۴ نقطه الحاقی و معدن سه چاهون به بافق دو اتفاق مهم برای شهرستان است

استاندار یزد بازگشت ۳۴ نقطه الحاقی شهرستان بهاباد و معدن سه چاهون به شهرستان بافق را دو اتفاق مهم برای شهرستان عنوان کرد

استاندار یزد بازگشت ۳۴ نقطه الحاقی شهرستان بهاباد و معدن سه چاهون به شهرستان بافق را دو اتفاق مهم برای شهرستان عنوان کرد.

محمد علی طالبی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق در پاسخ به سوال خبرنگار” بافق فردا ” در خصوص اینکه اخیرا مکاتبه ای مستند به امضاء جنابعالی مربوط به فروردین ماه سال ۹۴ منتشر گردید که برخی آنومالیهای محدوده معدنی بافق را تحت عنوان معدن چاه گز در تابعیت بهاباد قید کرده بودید و مقرر بود این نامه انحرافی، خلاف واقع و غیر قانونی را بلااثر کنید تا حق کاذبی ایجاد نگردد چرا علیرغم مکاتبات مسئولان شهرستان و قبولی اشتباه فاحش در ان مقطع مکاتبه مذکور بلااثر نشد؟اینکه آیا معاون سیاسی فعلی (ترحمی) با هماهنگی شما مجددا به این مکاتبه خلاف واقع و خارج از شئونات اداری برای بهره بردای اهداف خاص استناد کرده است؟ با لبخندی گفت:شما خبرنگار هستید یا قاضی؟

وی افزود:شما در مورد نامه قضاوت کردید من خیلی وارد این داستانها نمی شوم.

استاندار یزد با بیان اینکه این دو جمله مرا منعکس کنید تصریح کرد:در طول نزدیک ۷ سال عمر دولت یازدهم و دوازدهم که من مسئولیت در پست معاونت سیاسی و استاندار یزد را به عهده داشتم دو اتفاق در حوزه تقسیمات کشوری شهرستان بافق افتاده است یکی بازگشت ۳۴ نقطه از شهرستان بهاباد و بازگشت کامل معدن سه چاهون به بافق که در این دولت این موضوعات دو اتفاق مهم برای شهرستان است.

طالبی خاطر نشان کرد:من باید در مورد این اتفاقات مذکور پاسخگو باشم و چنانچه در مورد مسائلی و موضوعات مطرح شده قبل از این دولت بنده یا استانداری بخواهیم پاسخگو باشیم جالب نیست.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 23 مرداد 1399 - 11:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

استاندار دولت روحانی .

مهدی رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 25 مرداد 1399 - 7:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بازگشت معدن سه چاهون کذب محض است. نه معدنی رفته نه معدنی آمده

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 شهریور 1399 - 12:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معدن سه چاهون اگر مرگ باشه چاه گز میشه تب
پس به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشیم

You cannot copy content of this page