ارائه آموزش با حفظ سلامت دانش آموزان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 4 شهریور 1399
ارائه آموزش با حفظ سلامت دانش آموزان

معاون سواد آموزی استان در جمع مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت:در اسل تحصیلی جدید آموزش با حفظ و اولویت سلامت دانش آموزان اجرا می شود.

IMG-20200825-WA0270
معاون سواد آموزی استان در جمع مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت:در سال تحصیلی جدید آموزش با حفظ و اولویت سلامت دانش آموزان اجرا می شود.

IMG-20200825-WA0271
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستا ن بافق؛ مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان به اتفاق حسین شجاعیان رئیس حراست و حسن حاضری رییس اداره سنجش سواد آموزی با مدیر آموزش و پرورش در محل دفتر وی دیدار کردند.

امین الرعایا معاون سوادآموزی استان با عرض تسلیت ایام محرم و خداقوت به مجموعه آموزش و پرورش افزود: اسلام برای انسان ارزش قائل است و آنچه برای خدا اهمیت دارد کیفیت کار است نه کمیت کار ، به همین دلیل چه بسا ۴۰ دقیقه شرکت در مراسم عزاداری و رعایت بهداشت ارزش ۴ ساعت عزاداری در سال های قبل را داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه شیوع بیماری کرونا موضوعی بود که تبدیل به یک فرصت شد اظهار داشت: امسال تابستانی متفاوت را با توجه به این بیماری تجربه کردیم چرا که باید شرایط شیوع بیماری در برنامه تابستانه در نظر گرفته می شد.

معاون سواد آموزی استان با بیان اینکه اگر شرایط جامعه عادی بود هرگز به دنبال ظرفیت های دیگر آموزشی نمی رفتیم افزود: همه به صحنه ای که خدا تدارک دیده راضی هستیم و باید به تکالیفی که بر عهده داریم به نحو احسن عمل کنیم اما قطعا محدودیت ها و قضاوت هایی نیز وجود خواهد داشت.

امین الرعایا در ادامه با بیان اینکه اولویت مجموعه آموزش و پرورش ، سلامت دانش آموزان است خاطر نشان کرد: باید مدرسه را دغدغه مدیران قرار دهیم تا اولیا از جهت آموزش و سلامت فرزندان خود آسوده خاطر باشند و یکی از راه حل های این مسئله تقسیم کار بین کادر مدارس و آموزش و پرورش است.

وی در پایان با اشاره به تاثیر نظارت مستقیم بر روند و نحوه ی انجام کار از معاونین آموزش و پرورش خواست به عنوان معین مدارس ، مستقیما به عملکرد مدارس در پروژه مهر و همچنین در طول سال تحصیلی نظارت داشته باشند.

محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن عرض تسلیت ایام محرم و خوش آمدگویی، تامین نیروی انسانی را مهم ترین دغدغه شهرستان دانست و عنوان کرد: با افزایش آمار دانش آموزان شهرستان و هم چنین بازنشسته شدن تعدادی از همکاران ، کمبود نیروی انسانی از مهم ترین معضلات شهرستان می باشد که برای حل این مشکل از استان درخواست مساعدت داریم.

وی در ادامه به بیان مصوبات و اقدامات انجام شده در خصوص اجرای پروژه مهر در شهرستان پرداخت.

در این نشست هم چنین معاونین مدیریت آموزش و پرورش و شجاعیان رئییس حراست اداره کل و حسن حاضری رییس اداره سنجش گزارشی از عملکرد مدارس مورد بازدید ارائه نمودند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page