برگزاری مراسم تجلیل از هنرمندان بافقی فیلم روز واقعه

دسته: با هنرمندان
بدون دیدگاه
شنبه - 22 شهریور 1399

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق مراسم تجلیل از هنرمندان بافقی فیلم روز واقعه و آیین رونمایی از دو کتاب نویسنده و هنرمند بافقی سید کاظم عباس زاده شب گذشته با حضور شهرام اسدی کارگردان این فیلم،مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق، معاون سینمایی حوزه هنری اداره فرهنگ و ارشاد یزد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،جانشین فرمانده سپاه ناحیه،مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن و جمعی دیگر از مسئولان در سینما قدس شهرک آهنشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده این برنامه حضور شهرام اسدی کارگردان فیلم روز واقعه را به فال نیک گرفت و خواهان همکاری متقابل با این کارگردان مطرح کشوری برای ساخت آثار ارزشمند و ماندگار جهت معرفی مفاخر این شهرستان به ویژه وحشی بافقی شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد در این جلسه با تبریک روز سینما به سینماگران و علاقه مندان سینما عنوان کرد:
سینما انعکاس شرایط اجتماعی است که برگرفته از فرهنگ اسلامی و ایرانی ماست، و سینماگران مروجان ارزش های انسانی و اخلاقی هستند که تولیدات آنها مبتنی بر فرهنگ اسلامی و ایرانی خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق با اشاره به فیلم روز واقعه ابراز داشت:
شهرام اسدی جزء کارگردان هایی است که بیشترین شناخت را نسبت به شهرستان بافق دارد و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد حضور وی در شهرستان برای ساخت فیلم سینمایی پیرامون زندگینامه کمال الدین محمد وحشی بافقی باشیم .
در ادامه سید کاظم عباس زاده نویسنده،کارگردان و هنرمند بافقی به معرفی دو کتاب مجموعه نمایشنامه و مجموعه نمایشنامه های طنز پرداخت.
شهرام اسدی هم ضمن بیان خاطرات روز واقعه آمادگی خود را برای ساخت سینمایی کمال الدین وحشی بافقی اعلام کرد وابراز داشت همواره فرهنگ وهنر این سرزمین جزو دغدغه های من بوده است و دو سریال شیخ بهایی وجلال الدین برای پاسداشت و احیای مفاخر ملی بوده که توسط اینجانب برای شبکه سراسری ساخته شده است.
تجلیل از هنرمندان بافقی فیلم روز واقعه،تقدیر از متصدیان سینما قدس آهنشهر،مدیر سینما و مسئول انجمن فیلم سازان شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_20200912_201205_786IMG_20200912_201204_226IMG_20200912_201128_580IMG_20200912_201122_196


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page