سرپرست دامپزشکی شهرستان بافق در پیامی فرا رسیدن ۱۴ مهر روز ملی دامپزشکی را تبریک گفت

دسته: عمومی , کشاورزی،دامداری و شیلات
بدون دیدگاه
یکشنبه - 13 مهر 1399

فرزانه سالاری سرپرست شبکه دامپزشکی بافق در پیامی فرا رسیدن ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی و تقارن آن را با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود.
در متن این پیام آمده است:
تامین سلامت و امنیت غذایی به دلیل تاثیر مستقیم آن بر سلامت انسان و جامعه یکی از مقوله های مهم زندگی است و از آنجا که بخش عمده مواد غذایی از دام و فرآورده های آن تامین می شود، لذا دامپزشکی، جایگاه تعیین کننده ای در بهداشت عمومی و ارتقای سلامت جامعه چه در موضوع سلامت غذایی و چه در مبحث مبارزه و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام دارد و روز دامپزشکی فرصتی است که عموم جامعه از گستره وسیع و تنوع فعالیت های دامپزشکی بیش از پیش آگاهی یابند.
اینجانب ضمن قدردانی از کلیه همکاران گرامی در بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی که با امکانات محدود در نظارت بهداشتی از مزرعه تا سفره ایفاگر خدمت صادقانه اند، ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی را به تلاشگران این عرصه تبریک عرض می نمایم و تقارن هفته دامپزشکی را با هفته نیروی انتظامی به فال نیک میگیرم. معتقدم هر دو ارگان در جهت اعتلای برقراری امنیت گام برمیدارند اما در دو بعد متفاوت از امنیت. عزیزانمان در ناجا سبزپوشانی هستند که موظف به برقراری امنیت اجتماعی اند و دامپزشکان سفید پوشان تضمین گر امنیت غذایی اند.
از آستان خداوند قادر متعال، برای خدمتگزاران هر دو ارگان سلامتی و بهروزی و نیل به اهداف عالیه سازمانیشان را خواستارم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page