دامپزشکی به عنوان حافظ منابع غذایی برای مردم، نقش مهمی در سلامت جامعه ایفا می کند

دسته: عمومی , کشاورزی،دامداری و شیلات
بدون دیدگاه
شنبه - 19 مهر 1399

شهردار بافق به فعالیت و همکاری متقابل با شبکه دامپزشکی اشاره کرد و گفت: کشتارگاه با امکانات مجهز، به عنوان محل تامین منبع غذایی سالم و بهداشتی برای انسان ها، نقش مهمی در سلامت جامعه ایفا می کند.

به گزارش روابط عمومی، شهردار بافق به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در دیدار با رییس و کارکنان دامپزشکی شهرستان ضمن تبریک ۱۴ مهر که به عنوان روز دامپزشکی نام گذاری شده افزود: این ۲ نهاد همکاری و فعالیت دوجانبه با یکدیگر دارند که در امنیت و بهداشت غذایی شهروندان تاثیر گذار است.

سیدعلی نوروززاده افزود: به منظور ارتقاء سلامت عمومی شهروندان از طریق همکاری در پیشگیری از بروز بیماری های واگیر دامی و نیز بیماری های مشترک بین انسان و دام و ساماندهی کشتارگاه، تمهیدات لازم از سوی شهرداری برای نظارت بهداشتی دامپزشکان فراهم شده است.

رییس شورای اسلامی شهر بافق هم در این دیدار با تبریک ۱۴ مهر روز ملی دامپزشکی گفت: رعایت بهداشت غذایی در کشتارگاه و عرضه محصولات دام و طیور در بازار به خصوص در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، برای حفظ سلامت مردم بسیار ضروری و مهم است.

سید محمد باقی زاده با ابراز خرسندی از رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی تولید کنندگان و بازار عرضه فراورده های لبنی و دامی افزود: بررسی های میدانی نشان می دهد که به خاطر بازرسی های گسترده، تمام نکات ابلاغی رعایت می‌شود و مردم با خیالی آسوده مواد غذایی خود را تهیه می کنند.

بقیه اعضای شورای اسلامی شهر هم به نوبه خود روز دامپزشکی را به رییس و کارکنان این اداره تبریک گفتند و اقدامات بازرسان این مجموعه را در ایجاد حس اعتماد و اطمینان مردم به غذای سالم ، قابل تحسین عنوان کردند.

IMG-20201010-WA0062IMG-20201010-WA0058


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page