تجهیز بشکان،گزستان و باقرآباد به اینترنت پرسرعت

دسته: روستا
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 30 مهر 1399
تجهیز بشکان،گزستان و باقرآباد به اینترنت پرسرعت

پورامینی بخشدار مرکزی پس از تماس تلفنی با اداره کل ارتباطات استان عنوان داشت: با پیگیری های به عمل آمده و مساعدت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تعدادی دیگر از روستاهای بخش مرکزی به تکنولوژی اینترنت پرسرعت تجهیز گردیدند.

✍️ پورامینی بخشدار مرکزی پس از تماس تلفنی با اداره کل ارتباطات استان عنوان داشت: با پیگیری های به عمل آمده و مساعدت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تعدادی دیگر از روستاهای بخش مرکزی به تکنولوژی اینترنت پرسرعت تجهیز گردیدند.

وی در این باره افزود:تجهیزات لازم برای اینترنت ۴G در روستای بشکان نصب و دوره تست و اسمبل را می گذراند. گزستان نیز توسط شرکت ((های وب)) تجهیز شده است که با گشایش رومینگ همراه اول و ایرانسل بهره برداران این اپراتورها از اینترنت ۴G بهره مند خواهند شد.
همچنین روستای گردشگری باقرآباد با تعاملی که با شرکت مخابرات استان صورت گرفت تا زمان تجهیز ۴G از اینترنت پرسرعت بهره مند گردید.

پورامینی افزود برای روستاهای قطرم، باجگان و شادکام نیز پیمانکار تعیین و ابلاغ صورت گرفته است و پس از تأمین تجهیزات عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.
◀️ برخی از نقاط روستاهای حریم شهر نیز که با ضعف آنتن دهی یا اینترنت پرسرعت مواجه است با نصب آنتن در راه آهن بافق در روزهای آینده تقویت خواهد شد.
⭕روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page