اتمام عملیات نصب چمن زمین فوتبال مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 23 آذر 1399

علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با اعلام این خبر گفت: عملیات احداث زمین چمن مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق که از ابتدای سال جاری آغاز گردیده بود با اعتبار ۱۰میلیارد ریال از محل منابع ملی انجام گردید.

رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق اظهار داشت: این زمین چمن فوتبال که مطابق با استانداردهای ورزشی است در ابعاد ۲۵*۴۴ متر و به متراژ کلی ۱۱۰۰ متر مربع می باشد.

نوری شادکام گفت: برای احداث سالن چند منظوره و ۲ سالن الحاقی که مجموعه ۱۶۰۰ متر مربع می باشد، همچنین حصارکشی و جدول گذاری محوطه در سالهای اخیر و از محل اعتبارات ملی مجموعاٌ ۴۰ میلیارد ریال هزینه انجام گردیده است.

وی عنوان کرد: عمده مشکل مجموعه مورد اشاره نبود شبکه گاز در مجاورت مجموعه، عدم وجود شبکه احداث آب و برق در محوطه مجموعه وعدم آماده سازی کامل مجموعه می باشد که با توجه به توافقات اخیر فی مابین مدیریت شرکت سنگ آهن و اداره کل متبوع، تکمیل مجموعه ورزشی کارگران شهرستان توسط شرکت سنگ آهن آغاز و در آینده نزدیک این مجموعه مورد بهره برداری جامعه شریف کارگری شهرستان قرار خواهد گرفت.

نوری شادکام همچنین تصریح کرد:مجموعه ورزشی شهرستان در فضایی به متراژ ۴۰ هزار متر مربع و در جنب شهرک پردیس واقع گردیده و با توجه به جمعیت کارگری ۱۶ هزار نفری شهرستان توسعه فضاهای ورزشی ویژه جامعه کارگری یکی از رسالتهای مهم وزارت متبوع می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page