برگزاری دوره بازآموزی و آموزش ضابطین دادگستری در محل اداره منابع طبیعی بافق

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
یک دیدگاه
یکشنبه - 23 آذر 1399
برگزاری دوره بازآموزی و آموزش ضابطین دادگستری در محل اداره منابع طبیعی بافق

به منظور آشنایی بیشتر مأمورين يگان حفاظت ادارات منابع طبيعي، راه و شهرسازي و حفاظت محیط زیست شهرستان بافق با قوانین، مقررات و ضوابط قضایی، دوره بازآموزي و آموزش ضابطین دادگستری با هماهنگی و همكاری دادگستری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل اداره منابع طبيعي و آبخيزداري اين شهرستان برگزار شد .

به منظور آشنایی بیشتر مأمورین یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی، راه و شهرسازی و حفاظت محیط زیست شهرستان بافق با قوانین، مقررات و ضوابط قضایی، دوره بازآموزی و آموزش ضابطین دادگستری با هماهنگی و همکاری دادگستری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان برگزار شد .

این دوره بازآموزی و آموزشی ضابطین دادگستری که با حضور دادستان، رؤسا، کارشناسان یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی، راه و شهرسازی و حفاظت محیط زیست در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق برگزار شد، دادستان عمومی و انقلاب دادگستری شهرستان بافق بعنوان مدرس دوره، هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی هرچه بیشتر کارشناسان یگان حفاظت با آیین دادرسی کیفری و وظایف ضابطین دادگستری در راستای انجام تکالیف و مأموریت های قانونی سازمانی برشمرد.

چمران بهارلویی اظهار داشت: یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی، راه و شهرسازی و حفاظت محیط زیست شهرستان بافق به عنوان ضابطین خاص دادگستری محسوب می شوند.

بهارلویی ادامه داد: ضابطین دادگستری در واقع مأمورانی هستند که تحت نظارت و تعلیم مقامات قضایی در کشف جرم و حفظ آثار جرم، جلوگیری از فرار و پنهان شدن متهمان و همچنین اجرای تصمیمات قضائی بر حسب قانون اقدام می کنند.
دادستان شهرستان بافق ضمن تعریف مفاهیم ضابطین و انواع آن ، وظایف و حدود اختیارات ضابطین، آیین دادرسی کیفری، مواد قانونی ۲۸، ۲۹، ۳۰، ۳۲ و ۵۷ را برشمرد.

چمران بهارلویی خاطرنشان کرد: به حاضرین، گواهی شرکت در دوره پس از شرکت در آزمون مربوطه اعطا می شود و کارت شناسایی ضابطین قدیمی نیز تمدید و برای ضابطین قضایی جدید نیز کارت ضابط قضایی مورد تایید دستگاه قضایی صادر خواهد شد.

IMG-20201213-WA0237

IMG-20201213-WA0236

IMG-20201213-WA0233

IMG-20201213-WA0235

IMG-20201213-WA0234


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
هیزم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 24 آذر 1399 - 8:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درتصویر نشون میده دراداره منابع طبیعی از هیزم تاغ جهت گرمایش یا چای اتیشی استفاده کردن
ایا اداره منابع طبیعی خودش نباید حافظ منابع و جنگل ها باشه

You cannot copy content of this page