شرکت تعاونی توسعه و عمران معدنچیان چغارت بافق در جمع شش واحد برتر استان

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 8 دی 1399

سیزدهمین جشنواره کار آفرینان برتر استان در محل استانداری و با حضور طالبی استاندار ،تشکری سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از کار آفرینان استان برگزار و از شرکت تعاونی توسعه و عمران معدنچیان چغارت تقدیر بعمل آمد.

در این جلسه تشکری سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گفت: یکی از برنامه های مهم وزارت متبوع انجام فعالیتهای بنیادی در خصوص توسعه و ترویج کار آفرینی است وی گفت هر ساله وزارتخانه با هدف شناسایی کار آفرینان در سطح کشور ،انتخاب برترین کار آفرینان و معرفی آنان به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه به خصوص جوانان اقدام به برگزاری جشنواره کارآفریننان برتر می نماید .

سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به راهیابی ۳۸ طرح از مجموع ۷۲ طرح ارسالی به جشنواره سیزدهم کارآفرینان برتر استان گفت در نهایت ۳ طرح صنعتی ،۲ طرح خدماتی و یک طرح کشاورزی به عنوان واحد های نمونه استان انتخاب شدند .

در این جشنواره از حسین ندافیان مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه و عمران معدنچیان چغارت شهرستان بافق که در بخش خدمات به مرحله نهایی جشنواره راه یافته بود تجلیل بعمل آمد .

شایان ذکر است شرکت تعاونی مزبور در حال حاضر با بیش از۴۰۰۰ نفر سهامدار و ۲۲۰۰ نفر نیروی شاغل در حوزه های مختلف از جمله خدمات تامین نیرو ،عمرانی،بازرگانی،ریلی ،استخراج معدن ،فنی و منهدسی فعالیت دارد .

IMG-20201227-WA0136

IMG-20201227-WA0134

IMG-20201227-WA0132

IMG-20201227-WA0135


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 دی 1399 - 8:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شرکت تعاونی معدنچیان باید هم تقدیر بشه
شرکتی که بیش از ۲۰۰۰ تا نیرو داره و تا کنون نتوانسته یا شاید هم نخواسته طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا کنه

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 دی 1399 - 12:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر طرح طبقه بندی اجرا کنه که نمیتونه بگه اینقدر سود داشتیم

You cannot copy content of this page