ایجاد دهکده ورزش های موتوری در مجموعه پیست آبشار بافق

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
جمعه - 10 بهمن 1399
ایجاد دهکده ورزش های موتوری در مجموعه پیست آبشار بافق

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق از ایجاد دهکده ورزش های موتوری در مجموعه پیست آبشار خبر داد.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق از ایجاد دهکده ورزش های موتوری در مجموعه پیست آبشار خبر داد.

سید علی نوروززاده با اشاره به اینکه پیست آبشار بافق بزرگترین و بهترین پیست موتور کراس کشور است عنوان کرد:به راحتی می توان مسابقات قهرمانی کشور را در آن برگزار کرد.

وی با اشاره به برگزاری دو مسابقه قهرمانی کشور با حضور مسوولین فدراسیون کشوری تصریح کرد:این موارد نشان از نقطه قوت پیست است.

شهردار بافق همچنین با بیان اینکه طراحی پیست موتور ریس، موتور متفرقه و پیست آموزشی انجام شده است افزود: با توجه به اینکه بخش عمده ای از جوانان از موتورسیکلت استفاده می کنند برای ساماندهی و پر کردن اوقات فراغت آنان و همچنین اینکه برخی توان خرید موتور پیست را ندارند این پیست های مذکور به زودی به مراحل اجرایی می رسد.

نوروززاده همچنین به طراحی نقشه پیست اسلالوم اتومبیلرانی اشاره کرد و گفت:با حرکت شتابنده می توان اولین شهرستان استان بود که از دهکده ورزشی های موتوری برخوردار است.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق همچنین به راه اندازی پیست آموزشی موتورسواری ویژه بانوان علاقمند اشاره کرد و یادآور شد: سال گذشته کمیته بانوان هیات تشکیل و در زمینه آموزش اسلالوم کار خود را آغاز کرده است.

وی بر فراهم کردن مقدمات رشته موتورسواری بانوان با رعایت شئونات اسلامی اشاره کرد و گفت: با توجه به علاقمندی جوانان به موتور ریس، پیست موتور ریس پس از تحویل زمین به مراحل ساخت و اجرایی می رسد.

شهردار بافق در پایان از تلاش ها و زحمات تمامی افرادی که در این موضوعات همکاری کرده و می کنند تقدیر و تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page