دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران – بافق با امام جمعه

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 21 بهمن 1399

حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران به همراه جمعی از همکاران و بسیجیان پایگاه مقاومت شهید جعفرزاده و به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام و شهدا در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی باحجت الاسلام سعادت فر امام جمعه بافق دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ، حمید رحیمی در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گزارشی از وضعیت مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی در حوزه های مختلف را ارائه نمود .

در ادامه حجت الاسلام سعادت فر ضمن خیر مفدم به حضار به پتانسیل بالای شهرستان در بخش های اقتصادی و معدنی اشاره نمود و گفت : شهرستان بافق از پتانسیل بالایی در بخش معدنی برخوردار می باشد که امید است با استفاده از تمام ظرفیت ها شاهد به حداکثر رساندن بازدهی در این امر باشیم.

حجت الاسلام سعادت فر با بیان اینکه ایمان رکن اساسی پیروزی انقلاب اسلامی است به نقشه های استکبار جهانی و جنگ اقتصادی دشمنان اسلام اشاره نموده و گفت: الان ما در شرایطی هستیم که باید انقلاب را حفظ نمائیم و راه پیروزی در این جنگ اقتصادی تقویت روحیه غیرت در کار است .

وی با تاکید بر اینکه ، آنچه هم اکنون نیاز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی است غیورانه کار کردن در محیط های اقتصادی است افزود : کشوری که در آن فرهنگ کار و تولید ضعیف باشد شکننده خواهد بود .

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز در کشور نیاز به پشتوانه عملی در تمامی زمینه ها داریم بیان داشت : پشتوانه عملی همین شماها و پرسنلی هستید که در خط مقدم تولید کار می کنید پس باید تلاش کنید انگیزه کاری در مجموعه خود را بالا ببرید تا انشالله شاهد رفع مشکلات و گرفتاریها در جامعه باشیم .

حجت الاسلام سعادت فر در پایان رهنمود های خود با بیان اینکه ناظر اصلی در همه کارها خداوند متعال است افزود : قطعا همه ما در کارها نواقصی داریم که اگر هر روز یک گام در جهت رفع این نواقص برداریم در پایان هم جهش تولید اتفاق خواهد افتاد و هم رفاه اجتماعی حاصل خواهد شد و نتیجه این فعالیتها چیزی نیست جز خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و موفقیت در جنگ اقتصادی.

IMG_20210209_152331_652

IMG_20210209_152326_234

IMG_20210209_152324_954


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page