پیام تبریک مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق به مناسبت سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - 21 فروردین 1400

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) در افتتاح حساب۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد.
نگاه دور اندیشانه و دستور حکیمانه ایشان مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه مساله تامین مسکن در برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی در جامعه دارد. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی چهار دهه منشاء خدمات فراوانی در تامین مسکن ،خدمت رسانی به روستاییان و محرومیت زدایی داشته است که به همین سبب مقام معظم رهبری این نهاد انقلابی را از با برکت ترین یادگارهای امام بزرگوار عنوان کرده اند.
خداوند را شاکریم که امروز با گذشت ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ، با عنایت وحمایت خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاشهای همه جانبه دولتمردان و همت مسوولان وکارکنان خدوم این نهاد انقلابی در راستای تأمین مسکن محرومان ، توسعه و عمران روستاهای کشور و بخش عمده ای از این نیاز در کشورمان به ویژه در روستاها برطرف شده است . لذا یاد امام محرومان را گرامی می داریم و برای خدمت رسانی و محرومیت زدائی از چهره روستاهای کشورمان تجدید پیمان می نمائیم.
اینجانب فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را با تقدیر از تلاش ها و خدمات همکاران خدوم این نهاد انقلابی در شهرستان تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

علیرضا طالعی
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 21 فروردین 1400 - 8:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طالعی بهتره تکلیف اقدام مسکن ملی توبافق را روشن کنه که بیش ازیکسال پول ازمردم گرفتن ولی هنوز نه اززمین خبری است ونه از اطلاع رسانی

طالعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 22 فروردین 1400 - 11:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت برادر عزیز وبزرگوار ، همانطور که قبلاً نیز اعلام شد زمین مسکن ملی در بافق جهت تعداد ۱۴۱متقاضی تایید شده تخصیص داده شده است. و تنها شرایط ساخت از حالت شخصی سازی به بنیاد ساخته تغییر کرده و هم اکنون پیمانکاران اجرای کار مشخص شده اند و انشاالله ظرف چند روز آینده عملیات اجرایی کار نیز آغاز خواهد شد. و در صورت هر گونه نیاز به حضور متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد. باتشکر علیرضا طالعی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق.

ماه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 22 فروردین 1400 - 11:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداقوت به مهندس دلسوز ومردمی

You cannot copy content of this page