رتبه برتر مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بافق در بین ۱۶۰ مرکز تحقیقات این دانشگاه در کشور

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
شنبه - 11 اردیبهشت 1400
رتبه برتر مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بافق در بین ۱۶۰ مرکز تحقیقات این دانشگاه در کشور

مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بافق رتبه برتر هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را از آن خود کرد

مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بافق رتبه برتر هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را از آن خود کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با اعلام این خبر گفت: مرکز تحقیقات معدنی و صنایع جوار معدنی این واحد دانشگاهی به عنوان مرکز تحقیقات برتر در بین کلیه واحد های دانشگاه آزاد در هشتمین جشنواره فرهیختگان شناخته شد.

دکتر عباس فتاحی بافقی درباره دلیل انتخاب مرکز تحقیقات این واحد دانشگاهی به عنوان مرکز تحقیقات برتر در کشور گفت: شهرستان بافق یک شهرستان معدنی است و این موضوع پتانسیل خوبی بود برای این که بتوانیم در زمینه طرح‌های پژوهشی برون دانشگاهی، برگزاری دوره های آموزشی، طرح های اجرایی و … فعال باشیم.

او اضافه کرد: واحد بافق با رشته معدن به عنوان اولین رشته تحصیلی شروع به کار کرده و تعداد هیات علمی در این رشته بیشتر از رشته‌های دیگر است لذا سعی کردیم از پتانسیل شهر بافق و حضور هیات علمی توانمند در این واحد دانشگاهی استفاده بیشتری داشته باشیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بافق رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی را در ۵ بخش شامل زیرساخت، مدیریت و کارکنان، مدیریت دانش، برونداد خدماتی و برونداد مالی اعلام کرد و ادامه داد: بخش امتیازات اصلی به برونداد خدماتی و مالی تعلق می گیرد که برونداد خدماتی شامل مواردی از جمله خدمات آموزشی و کارگاهی، خدمات آزمایشگاهی، خدمات مشاوره ای، طرح های برون دانشگاهی، تفاهم نامه و قرارداد با صنایع مختلف، برگزاری دوره های و نشست های آموزشی-تخصصی و فروش دانش فنی هستندو برونداد مالی شامل درآمد مرکز از موارد ذکر شده فوق می باشد.

فتاحی بافقی درباره افتخارات واحد بافق در جشنواره فرهیختگان گفت: سال گذشته نیز در هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی نیز واحد بافق موفق شده بود عنوان واحد برتر پژوهشی را کسب نماید که بحمدا… امسال نیز نام واحد بافق در صدر ۱۶۰ مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور در جشنواره دیده شد.

دانشگاه آزاد اسلامی بافق در حال حاضر حدود هزار نفر دانشجو دارد که در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل و علم آموزی هستند. همچنین این دانشگاه ۲۷ ساختمان آموزشی، پژوهشی و رفاهی دارد که در زمینی به مساحت ۴۲۲۳۷ مترمربع بنا شده است.

این دانشگاه ۴۸ کارگاه و آزمایشگاه فعال دارد که دانشجویان می‌توانند با مراجعه به آنها، از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی استفاده نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page