گامی دیگر در راستای توسعه صنعت فولاد کشور/ ورود نخستین محموله تجهیزات پروژه نورد کلاف به مجتمع فولاد بافق

دسته: صنعت و معدن
یک دیدگاه
چهارشنبه - 15 اردیبهشت 1400
گامی دیگر در راستای توسعه صنعت فولاد کشور/ ورود نخستین محموله تجهیزات پروژه نورد کلاف به مجتمع فولاد بافق

در راستای تامین نیازهای داخلی و همچنین توسعه صادرات، اولین قسمت از تجهیزات پروژه نورد کلاف های صنعتی و ساختمانی وارد مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق شد

در راستای تامین نیازهای داخلی و همچنین توسعه صادرات، اولین قسمت از تجهیزات پروژه نورد کلاف های صنعتی و ساختمانی وارد مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق شد.

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با بیان اینکه ظرفیت تولید کارخانه نورد کلاف های صنعتی و ساختمانی مجتمع فولاد بافق ۵۵۰ هزار تن در سال می باشد، گفت: میلگرد و مفتول به صورت کلاف از قطر ۵/۵ تا ۲۰ میلیمتر در انواع مختلف ساختمانی و صنعتی، محصول نهایی این کارخانه است.

سیدمحسن ابوئی افزود: با بهره برداری از این کارخانه، علاوه بر افزایش تنوع محصولات شرکت، مواد اولیه تعدادی از صنایع پایین دستی مانندکارخانجات تولید الکترود، پیچ و پرچ، فنر، لاستیک سازی، سیم بکسل، فنس،کابل های برق فشار قوی، سیم آرماتوربندی و غیره تأمین و موجب اشتغال زایی و رونق اقتصاد کشور شده و تاثیر مثبتی در بخشی از زندگی روزمره مردم خواهد گذاشت.

وی همچنین افزود: در پروژه نورد کلاف های صنعتی و ساختمانی تجهیزات منوبلوک، حلقه ساز، خنک کاری و بسته بندی در امتداد خط تولید نورد میلگرد و بعد از آخرین قفسه نورد نصب می گردد و محصول تولیدی به صورت کلاف ۲ تنی بسته بندی شده و به بازار قابل عرضه است.

خاطر نشان می شود مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در حال حاضر تولیدکننده انواع میلگردهای صنعتی و ساختمانی از سایر ۸ تا ۴۰ می باشد. امید است محصولات کلاف این شرکت در پایان امسال در خدمت صنایع کشور قرار گیرد.

IMG-20210505-WA0106

IMG-20210505-WA0107

IMG-20210505-WA0108

IMG-20210505-WA0104

IMG-20210505-WA0105


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
Mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400 - 1:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ایشالا مسئولین قدر شما عزیز رو بدون آقای مهندس ابوئی، و بتونین بهترین و بروز ترین کارخانه آهن و فولاد رو تو منطقه در بافق تکمیل کنید.

You cannot copy content of this page