افتتاح کانون دانشجویی شعر و ادب در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 5 خرداد 1400

IMG_1241

به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر و به همت دانشجویان علاقمند به شعر و ادب فارسی و با همکاری امور فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق، کانون شعر و ادب این دانشگاه در محل هنرسرای این واحد با حضور مسئولین دانشگاه و به دست معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد افتتاح شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، در این مراسم با بیان اینکه دانشگاه ها باید همت بیشتری برای پاسداشت زبان فارسی داشته باشند گفت: ادبیات را نباید فقط برای کنکور و به عنوان یک درس خواند چرا که زبان فارسی جزیی از هویت جامعه ماست.

محمد عبدالحسینی با اشاره به لزوم فعال بودن کانون های فرهنگی هنری در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بزودی جشنواره های مختلف فرهنگی هنری برای رقابت و پویایی کانونها برگزار می شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد ادامه داد: هر جا به دانشجو اعتماد شد، پویایی و حرکت ایجاد می شود و نمونه ای از استفاده بهینه از امکانات واحد ها همین فضای ایجاد شده توسط کانون شعر و ادب وحشی بافقی است.

دکتر عبدالحسینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نگاه ما به امور فرهنگی نگاه استانی است و واحد بافق جزو واحدهایی است که در امور فرهنگی دارای ظرفیت بسیار بالایی است.

IMG_1244


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page