پیام تبریک شهردار بافق به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 13 تیر 1400

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، سیدعلی نوروززاده طی پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خالق بی همتا

نامگذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری ها و دهیاریها» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود. خدمتگزاران مردم در شهرداری بافق بر خود وظیفه می دانند که از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات وروش های نوین در شهر ، شرایط مناسبی برای زندگی و کار مردم فراهم نمایند تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم جامعه، گام های مثبتی در جهت برقراری عدالت و رشد و پیشرفت این شهر تاریخی برداشته شود .
اینجانب ۱۴ تیرماه ، روز «شهرداری و دهیاری» را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری ها استان یزد به ویژه شهرستان بافق تقدیر و تشکر نموده و توفیق روز افزودن و سلامتی این عزیزان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدواراست با عزم راسخ و همت والای کارکنان شهرداری ها و دهیاری ها، فردایی بهتر در انتظار شهر و روستاهای دیارمان باشد.
و السلام علی من اتبع الهدی.
سیدعلی نوروززاده
شهردار بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page