ممنوعیت سفر به خارج از استان برای پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی / قدرت سرایت کرونای دلتا ۴۰ درصد بیشتر از کرونای انگلیسی است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 23 تیر 1400
ممنوعیت سفر به خارج از استان برای پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی / قدرت سرایت کرونای دلتا ۴۰ درصد بیشتر از کرونای انگلیسی است

دکتر حسن آبادی با بیان اینکه هرگونه سفر به خارج از استان برای کارمندان شرکت سنگ آهن با توجه به وضعیت کنونی ممنوع است، تصریح کرد: افراد در صورت تخطی پس از بازگشت اثر انگشت آنان برای ورود به مجموعه باطل می شود و به مدت 3 روز قرنطینه خانگی می شوند و با هزینه شخصی نیز تست پی سی آر را باید انجام دهند و در صورت منفی شدن و عدم علائم، فرد قادر به بازگشت به محیط کار خود خواهد بود و در این مدت نیز تایید کارکرد برای آنان انجام نمی گیرد.

دکتر حسن آبادی با بیان اینکه هرگونه سفر به خارج از استان برای کارمندان شرکت سنگ آهن با توجه به وضعیت کنونی ممنوع است، تصریح کرد: افراد در صورت تخطی پس از بازگشت اثر انگشت آنان برای ورود به مجموعه باطل می شود و به مدت ۳ روز قرنطینه خانگی می شوند و با هزینه شخصی نیز تست پی سی آر را باید انجام دهند و در صورت منفی شدن و عدم علائم، فرد قادر به بازگشت به محیط کار خود خواهد بود و در این مدت نیز تایید کارکرد برای آنان انجام نمی گیرد.

دکتر حسن آبادای پزشک مستقر در مجموعه چغارت در گفتگویی پیرامون پیک پنجم کرونا و تعداد مبتلایان در شرکت سنگ آهن مرکزی بیان کرد: در تیرماه ۶۰ نفر مثبت قطعی در شرکت سنگ آهن مرکزی به کرونا ویروس داشتیم و با توجه به آغاز موج پنجم تعداد مبتلایان در حال افزایش است و این روند در شهرستان نیز وجود دارد.

وی اقداماتی که در شرکت سنگ آهن انجام می گیرد را پایش روزانه توسط پرسنل بهداری و اورژانس چغارت، سه چاهون و شرکت سنگ آهن،آموزش حضوری و ارائه مطالب به سرپرستان و تست غربالگری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر تمامی افرادی که با علائم سردرد،تب و آبریزش بینی و…باشند نسبت به خروج آنان از مجموعه و انجام تست پی سی آر به مرکز شماره ۲ شهرستان اقدام می شود و در صورت نتیجه مثبت آزمایش تمام افرادی که در ارتباط نزدیک با آن فرد بودند تست رپید را در مرکز شماره ۱ انجام خواهند داد.

حسن آبادی خاطر نشان کرد: حتی افرادی که جواب تست پی سی آر و رپید آنان منفی بوده از ورود به مجموعه سنگ آهن جلوگیری می شود و به مدت حداکثر ۱۰ تا ۱۴ روز در قرنطینه خانگی به سر می برند و کارکرد همه آنان تایید خواهد شد.

وی با اشاره به اعلام همه سرپرستان مبنی بر مشاهده هرگونه علائم مشکوک به کووید ۱۹ در واحد زیر مجموعه خود و ثبت در سامانه و یا اطلاع به واحد بهداری جلوگیری از ورود آنان به مجموعه ،گفت: واحد بهداری چغارت هر روز از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ پاسخگوی سوالات در خصوص بیماری کرونا،مدت قرنطینه،شرح حال و هر گونه راهنمایی طی تماس با شماره ۳۱۴۵۴۱۱۲ خواهد بود.
این پزشک هرگونه سفر به خارج از استان برای کارمندان شرکت سنگ آهن را با توجه به وضعیت کنونی ممنوع عنوان و تصریح کرد: افراد در صورت تخطی پس از بازگشت اثر انگشت آنان برای ورود به مجموعه باطل می شود و به مدت ۳ روز قرنطینه خانگی می شوند و با هزینه شخصی نیز تست پی سی آر را باید انجام دهند و در صورت منفی شدن و عدم علائم، فرد قادر به بازگشت به محیط کار خود خواهد بود و در این مدت نیز تایید کارکرد برای آنان انجام نمی گیرد.
وی اقداماتی که در طول بیماری کووید ۱۹ به پرسنل شرکت سنگ آهن انجام گرفته را توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست،گندزدایی شبانه تمام سرویس های ایاب و ذهاب،جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک و اعمال جریمه نقدی برای عدم استفاده از ماسک در مجموعه توسط واحد ایمنی بیان کرد.
حسن آبادی کرونا دلتا را ویروس جهش یافته با سرایت ۴۰ درصد بیشتر از نوع انگلیسی معرفی کرد و گفت: علائم اولیه این بیماری آبریزش بینی،گلودرد،گوارش و تب است و از تمامی افراد خواهشمندیم از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان بافق باید اقدامات و محدودیت هایی از سوی ستاد مقابله با کرونا انجام گیرد و نظارت ها کامل شود تا وضعیت بهتر شود،موج پنجم بسیار خطرناک تر و جدی تر است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 23 تیر 1400 - 9:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیار اززشمند بود نسبت به کاهش تعداد پرسنل در این ایام اقدام می گردید تا تجمع کمتری در سرویس ها و کارت زنی داشته باشیم

نقی معمولی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 25 تیر 1400 - 2:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بن سفر میدن کارگرها اونا را تشویق به سفر میکنند الان که اوضاع شهررا ریختن برهم یادشون افتاده که تدابیر بیاندیشند

You cannot copy content of this page