آغاز پویش کاغذ مهربانی / طرح جمع آوری کتاب و دفتر باطله دانش آموزان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 5 مرداد 1400

دارالقرآن امام خمینی(ره) شهرستان بافق با اجرای طرح پویش کاغذ مهربانی ، میزبان دانش آموزان و والدین دوستدار محیط می باشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ دارالقرآن امام خمینی(ره) شهرستان بافق با اجرای طرح پویش کاغذ مهربانی ، میزبان دانش آموزان و والدین دوستدار محیط می باشد.

علی اصغر رنجبر بافقی ،مدیر دارالقرآن امام خمینی ره با اشاره به اهمیت حفظ محیط‌زیست افزود: طرح جمع آوری کاغذ باطله با هدف حفاظت محیط زیست، کاهش بهره‌برداری از جنگل‌ها به دلیل کاهش مصرف چوب، جلوگیری از انتشار آلودگی ‌ها، هدر رفتن سرمایه ‌های ملی و منابع طبیعی، کاهش حجم زباله ‌های شهری و ارتقای سطح فرهنگ عمومی در زمینه مواد قابل بازیافتی اجرا می شود.
وی سهم دانش آموزان در اجرای این طرح را قابل توجه خواند و ادامه داد: دانش آموزان با توجه به هشدار«هر ثانیه یک درخت بریده می شود تا به کاغذ تبدیل شود» در این برنامه حضور پیدا کرده تا به کاغذ به عنوان یک زباله ارزشمند قابل بازیافت توجه کنند.

گفتنی است؛ طرح جمع آوری کاغذ باطله همراه با توزیع جوایز بین دانش آموزان صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۱۹ از اول مرداد ماه سال ۱۴۰۰ در دارالقرآن امام خمینی (ره) شهرستان بافق واقع در خیابان وحشی بافقی . فرعی ۷ برگزار می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:

You cannot copy content of this page