گشایش پایگاه انتخاب رشته کنکور در شهرستان بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 13 مرداد 1400
گشایش پایگاه انتخاب رشته کنکور در شهرستان بافق

معاونت پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش بافق خبر داد پایگاه انتخاب رشته کنکور از روز پنج شنبه 14 مرداد لغایت دوشنبه ۱۸ مردادماه آماده ارائه خدمات کنکور به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور هستند.

معاونت پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش بافق خبر داد پایگاه انتخاب رشته کنکور از روز پنج شنبه ۱۴ مرداد لغایت دوشنبه ۱۸ مردادماه آماده ارائه خدمات کنکور به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور هستند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ سیدجواد میرجعفری، با اشاره به گشایش پایگاه انتخاب رشته کنکور در شهرستان از پنج شنبه فردا ، اظهار کرد: با توجه به اعلام نتایج کنکور، مرکز انتخاب رشته کنکور سراسری از زمان اعلام نتایج تا۱۸ مرداد، آماده ارائه خدمات کنکور به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته است.
وی افزود: مشاوره تخصصی انتخاب رشته، مشاوره اختصاصی کنکور، انتخاب رشته معرفی ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان ،بازنگری و ویرایش انتخاب رشته نهایی با نظر کارشناسان پایگاه از جمله خدمات پایگاه انتخاب رشته شهرستان می باشد.
معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ نفر از شهرستان در کنکور سراسری امسال شرکت کردند، یادآور شد: داوطلبان انتخاب رشته می توانند تا روز پنجشنبه ۲۱ مرداد با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت انتخاب رشته تحصیلی خود اقدام کنند.
وی در رابطه با هزینه مشاوره انتخاب رشته ادامه داد: هزینه مشاوره ی هر داوطلب برای جلسه ی او در این پایگاه ها ۵۰ هزار تومان و برای جلسات بعدی ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
میرجعفری محل و نحوه ی ثبت نام انتخاب رشته کنکور گفت: کانون شهید باهنر ویژه پسران و کانون فجر ویژه دختران در نظر گرفته شده است و همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای۳۲۴۲۲۹۲۷ و ۳۲۴۲۳۴۶۵ تماس حاصل فرمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:

You cannot copy content of this page