پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق به مناسبت روز خبرنگار

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 16 مرداد 1400

رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه به ویژه خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

هر حادثه وقتى در چاردیوارى سکوت و بی‌اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مُرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و باانگیزه داشته باشند. ” مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ”

هفدهم مرداد، روزخبرنگار و روز بزرگداشت انسان‌های وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است. طلایه‌داران عرصه خبر که با طنین حنجره‌های پاک و تراوش قلم‌های متعهدشان، امواج پرتلاطم آگاهی‌بخش را درمی‌نوردند تا به ساحل حق‌طلبی برسند.

اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار تا حدی است که با وجود توسعه و تعدد رسانه‌ها و گسترش فناوری‌های نوین در دنیای امروز، همچنان در رسانه‌ها نقشی موثر و محوری دارند. خبرنگاران با امیدزائی و اعتمادآفرینی در چالش ها و بحران ها به مدد سیستم مدیریتی آمده اند و با انعکاس مشکلات مردم در شهرها و روستاهای مختلف توانسته‌اند زمینه مدیریت بهتر را فراهم کنند.

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق افتخار این را دارد تا از همراهی و تعامل سازنده خبرنگارانی فهیم، مسؤولیت‌پذیر، ارزش‌گرا و حقیقت‌جو برخوردار باشد. نقش خبرنگاران در انعکاس ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان حائز اهمیت بوده و آنان می توانند با برجسته سازی مزیت های این منطقه نقش بسزائی در توجه به سرمایه گذاری، گردشگری و جلب نظر مدیران استانی و کشور داشته باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان فرهیخته و شهیدان عرصه خبر و رسانه به ویژه شهید محمود صارمی، این روز را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بافق و تلاشگران این عرصه در مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی تبریک می‌گویم، توفیق ادامه راه این بزرگمردان و انجام رسالت خطیر و حفظ میراث عظیمی را که با اهدای خون این خبرنگاران شهید به ما رسیده است، از خداوند متعال مسئلت دارم.

رضا فلاح مبارکه
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page