پیام تبریک مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق بمناسبت روز خبرنگار

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - 17 مرداد 1400

مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک صادر نمود .

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق ؛ مهدی منصوریان مدیر عامل باشگاه سنگ آهن در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران و همکاران عرصه اطلاع رسانی و خبرنگاران تبریک گفت .

در پیام مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق به جامعه خبر و رسانه به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

بسمه تعالی

سوگند به قلم و آنچه که می نویسد

قلم همان چراغ هدایت است که با صداقت خود می تواند راه راست را روشن و مقصد را به سلامت نشانی دهد. بی شک جوهر قلم، خون مقدسی است که کلمات را برای هدایت همگان جان می بخشد و خبرنگاران به عنوان صاحبان این امانت الهی نقشی بی بدیل در همراهی یک مجموعه برای رسیدن به موفقیت ایفا می کنند.

روز ۱۷ مرداد به عنوان روز خبرنگار، فرصت مغتنمی است برای پاسداشت زحمات همه عزیزان عرصه خبر و اطلاع رسانی و باشگاه سنگ آهن نیز به عنوان مجموعه ای فرهنگی و ورزشی که خود را هیچگاه جدا از این هدایت گری های صادقانه نمی بیند، این روز بزرگ را برای همه خبرنگاران عزیز به خصوص جامعه رسانه ورزشی بافق پاسداشت و گرامی می دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 مرداد 1400 - 8:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام به نظر بنده باید جایگاه ها حفظ شود اگر قرار بر این باشد تمام مدیران در تمام مناسبت ها پیام و بیانیه بدهند عذاب آور است حل مسایل و معضلات جامعه در این شرایط سخت مقاومت و تحریم ارجح تر است

محمد د این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 شهریور 1400 - 12:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئول یه قسمت ساده تو شرکت سنگ آهن فکر نکنم اینقدر واجب باشه که پیام تبریکش تو سایت زده بشه، اگه همه مسئولین قسمتها تو سنگ آهن واسه هر مراسمی بخوان پیام صادر کنن که باید یه هزار تا صفحه فقط واسه اینا تو سایت تخصیص داد ، حالا دیگه روسای ادارات شهرستان هم که بماند..

You cannot copy content of this page