مجوز جذب و استخدام نیرو بصورت رسمی از سوی وزارت کار و صندوق بازنشستگی نداریم

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
دوشنبه - 8 شهریور 1400
مجوز جذب و استخدام نیرو بصورت رسمی از سوی وزارت کار و صندوق بازنشستگی نداریم

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق با بیان اینکه تا این لحظه هیچ مجوزی برای استخدام رسمی نیرو در شرکت نداریم گفت: در صورتی که ردیف استخدامی از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی به شرکت سنگ آهن اختصاص داده شود بدون شک اولویت در استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی با ایثارگران و فرزندان ایشان و طبق قوانین و مقررات خواهد بود

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق با بیان اینکه تا این لحظه هیچ مجوزی برای استخدام رسمی نیرو در شرکت نداریم گفت: در صورتی که ردیف استخدامی از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی به شرکت سنگ آهن اختصاص داده شود بدون شک اولویت در استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی با ایثارگران و فرزندان ایشان و طبق قوانین و مقررات خواهد بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در گفتگویی پیرامون درخواست های مکرر نیروهای شاهد و ایثارگر و فرزندان ایشان در مجموعه های پیمانکاری و قرارداد معین شرکت برای جذب و استخدام رسمی ،بیان کرد: قوانین و مقررات بالادستی و کشوری که به ما ابلاغ می شود لازم الاجرا است اما در بحث استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی، هیئت دولت ردیف استخدامی برای وزارت خانه های مختلف اعلام می کند و آنان نیز برای زیر مجموعه های خود ردیف استخدامی تعیین می کنند.

وی با بیان اینکه تا این لحظه مجوزی برای استخدام رسمی نیروها داده نشده است، ادامه داد: در صورتی که ردیف استخدامی از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی به شرکت سنگ آهن اختصاص داده شود بدون شک اولویت در استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی با ایثارگران و فرزندان ایشان و طبق قوانین و مقررات خواهد بود.

فلاح مبارکه با اشاره به مجوزی که برای تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد معین شرکت سنگ آهن دریافت شده است اظهار کرد: در این زمینه اولویت را برای ایثارگران قرار دادیم و تا این لحظه تمام افراد بالای ۵ سال سابقه کار که بالغ بر ۳۰۰ نفر بودند تبدیل وضع شده اند.

وی تصریح کرد: چنانچه مجوزی برای جذب نیروی رسمی و استخدامی ابلاغ شود بدون شک اولویت با ایثارگران خواهد بود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن خاطرنشان ساخت تنها نامه ابلاغ شده از سوی هیئت دولت در این زمینه مربوط به دستگاه های اجرایی است که هیئت دولت باید پیرو این نامه ردیف استخدام را نیز اعلام کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 10 شهریور 1400 - 12:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .هر وقت فامیلای مدیر عامل و نماینده تموم شدند ایندفعه نوبت فرزندان ایثارگران میشه.

Man این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 11 شهریور 1400 - 5:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
این نیروهایی که (هم زن هم مرد) جدیدا گرفتن به چه صورت بوده مگه قرار نبود هر جذب نیرو از طریق اگهی برای عموم و به برگزاری آزمون باشه؟؟

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 13 شهریور 1400 - 9:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حضرت علی به کسانی که جنگ کردن با کسانی که جنگ نکردن به یک انداره غنیمت جنگی میداد اونوقت ما هنوز درگیر سهمیه برای فرزندان کسانی هستیم بیش از سی سال پیش جنگ کردن اگه قراره چیزی بگیرند که به خودشون بدین تموم شه بره معلوم نیست معامله با خدا بوده یابا دولت و تا کی ادامه داره این بازی

You cannot copy content of this page