نسیم مهربانی در مناطق محروم استان کرمان

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 26 آبان 1400

شروع پروژه های محرومیت زدا در مناطق محروم استان کرمان توسط مؤسسه شادی آفرینان بافق؛
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بافق محمدرضا فتاحی بافقی رئیس این جمعیت از شروع پروژه های محرومیت زدا توسط موسسه همکار هلال احمر خبر داد.
به گفته فتاحی بافقی طی تفاهم نامه همکاری که بین جمعیت هلال‌احمر بافق و مؤسسه شادی آفرینان بافق منعقد شده این مؤسسه با همکاری هلال احمر فعالیت خود را در زمینه محرومیت زدایی شروع کرد.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بافق به نقل از محسن حیدری مدیر مؤسسه شادی آفرینان بافق گزارش داد:
قدم اول شناسایی مناطق محروم و اولویت بندی آنها ، همچنین شناسایی نیازها و آسیب های منطقه بود که طی این اقدام مناطق محروم نرماشیر استان کرمان شناسایی و نیازهای منطقه در سه فاز تعریف شد:
۱.عمران و آبادانی(ساخت سرویس بهداشتی برای منازل و زیرساخت های اساسی)
۲.تأمین البسه
۳.تأمین اسباب بازی برای کودکان
محسن حیدری ادامه داد:
در مرحله شناسایی تعدادی بسته بهداشتی معیشتی که از قبل آماده شده بود بین روستاییان توزیع شد و در حال حاضر فراخوان جمع آوری اسباب بازی در شهرستان به همت کانون غنچه های هلال مهد کودک دردانه انجام شده.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق و مدیر مؤسسه شادی آفرینان بافق از مردم نوع دوست بافق دعوت کردند تا در اجرای این پروژه های محرومیت زدا مشارکت نموده در فصل سرما گرما بخش خانه ها و خانواده های هم میهنمان باشند.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بافق

۵f348779-768a-4392-a50a-740932c10ee9

dd54c68e-7ab6-4f19-8bc9-e04a6e66b27e


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 29 آبان 1400 - 8:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چراغی که به خانه رواست
به مسجد حرام است
کار کار بسیار ارزشمند و تحسین برانگیز می باشد ولی آقایان ، سروران ارجمند در همین بافق خودمان و روستاهای اطراف انقدر آدمای فقیر وتوهی دست و محروم عزتمند هستند که از هرجایی بگوید واجب تر و انسانی تر است که باید اول به همسایه خود رسید .خواهشن کارهای انسانی خودتان را نسبت به مردمان پیرامونی خود انجام بدهید و از نمایش و تبلیغات بپرهیزید که خداوند نیز راضی تر خواهد بود . والسلام

You cannot copy content of this page