قصه تکراری بافق فتنه ای دیگر در استان

دسته: مقالات
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 30 آذر 1400

حسین جلالی سردبیر یزدفردا در پست اینستا گرامش نوشت:

دوباره عده ای که نظم استان برایشان اهمیت ندارد به دنبال ایجاد حاشیه جدید در شهرستان بافق هستند تا بتوانند در فضایی دیگر ماهی گیری کنند.

متاسفانه همه به خاطر دارند با بی درایتی زمانی مدیرعاملی در سنگ آهن بافق منصوب نمودند که با مخالفت شدید مردم همیشه در صحنه بافق روبرو شد و ماهها این شهر را به آشوب کشاند.

خبرها حکایت از ان دارد که مدیر عامل صندوق بازنشستگلن فولاد در پی انتصاب شخص جدید برای مدیر عاملی سنگ آهن بافق بوده و از قرار معلوم قرار بوده فردا معارفه شود و شنیده ها حکایت از آن دارد هیچگونه هماهنگی با استاندار استان نشده بوده. ولی رغم تاکید استاندار که اگر این اتفاق بیفتد استان اجازه فعالیت به او نخواهد داد و پس از پخش شایعه معارفه در فردا که دکتر فاطمی استاندار یزد با هماهنگی انجام شده از آن جلوگیری کردند و بر اساس آخرین توافق صورت گرفته و بر اساس سابقه موضوع و حساسیت ویژه این انتصاب قرار بر این شده است موضوع تغییر مدیر عامل بدون هماهنگی استان انجام نشود و با نظر مسئولین استان و شهرستان فردی انتخاب و بدون جو سازی و تاثیر در جو شهرستان تغییر و تحول صورت پذیرد.
از قرار معلوم شورای تامین شهرستان بافق امشب جلسه اضطراری برگزار و وضعیت شهرستان بررسی و تصمیمات لازم جهت جلوگیری از هرگونه هرج و مرج اتخاذ شده است.

البته مردم همیشه در صحنه بافق هرگز اجازه ایجاد اینگونه فتنه ها را نداده و نمی دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 دی 1400 - 10:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام . زمانیکه یک مدیر بدون خطایی انجام وظیفه میکنه چه دلیل بر انتصاب مدیر جدید است؟ سنگ اهن برای بافق هست و بدون توجه به مسئوولین شهر و خواسته مردم چرا حکم انتصاب دادند ؟ چرا استاندار در جریان نبودند ؟ زحمت کارگری و خاک خوردن برای مردم بافق هست ، الودگی هوا برای زنان، مردان و کودکان هست بعد عده ای میان بنا به منفعت هایی دست به انجام کارهایی میزنند که قابل قبول نیست ، وزیر یک جواب قانع کننده به مردم بافق باید بدهد بنا به کدام علت و قصور مهندس فلاح رو از سمت مدیریت بر کنار شدند

You cannot copy content of this page