توقف کار ممکن است مورد سواستفاده برخی قرار گیرد/این توقف برای سیستم، مجموعه و نظام خوب نیست

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
چهارشنبه - 1 دی 1400

رضا فلاح مبارکه در جمع کارگرانی که به خاطر عزل ناگهانی اش از مدیرعاملی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق جلو درب ورودی معدن چغارت بافق تجمع کرده اند گفت:
گردش نخبگان باید صورت بگیرد. هیچ کسی نیامده که برای همیشه بماند. روزی که حکم گرفتم به خانواده ام گفتم منتظر باشید که حکم دیگری می آید. باید جابجایی صورت گیرد و آن روز امروز است. من خودم را آماده کرده بودم. طی نامه ای چندین وقت پیش نکاتی را نوشتم و منتشر می کنم. زمانی هم که از اتاق مدیریت بروم با همان کیف می روم .
با تغییر دولت باید گردش نخبگان صورت گیرد از ابراز احساسات همگی سپاسگزارم. خواهش می کنم به محل کار بازگردید .امسال سال تولید است ما نباید دغدغه ای در ذهن مسوولین ارشد کشور ایجاد کنیم که خدای ناکرده یک کارخانه دیگر از فعالیت باز ایستاده. این توقف ممکن است مورد سواستفاده برخی قرار گیرد برای سیستم، مجموعه و نظام خوب نیست. خواهش می کنم به عنوان برادر کوچکتر به محل کار بازگردید. بخاطر قصوری که داشتم از تمام کارگران عذرخواهی می کنم همواره در کنار شما به عنوان یک برادر کوچکتر خواهم بود و از هیچ مساعدتی دریغ نمی کنم خواهش می کنم با ذکر صلوات به محل بازگردید.

لازم به ذکر است کارگران خواستار اجرایی شدن ۹/۶/۹۳ شدند و همچنان در اعتصاب به سر می برند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
چراغ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 دی 1400 - 11:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما فریاد می زدیم چراغ چراغ و انها درنمیافتند.

You cannot copy content of this page