صورتجلسه ۱۴۰۰/۱۰/۲ جنبه حقوقی و الزام آور دارد

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
جمعه - 24 دی 1400
صورتجلسه ۱۴۰۰/۱۰/۲ جنبه حقوقی و الزام آور دارد

استاندار یزد در پاسخ به سوال خبرنگار"بافق فردا" در خصوص ضمانت اجرایی صورتجلسه تنظیم شده در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲ که بر اثر تغییر ناگهانی و بدون هماهنگی با مقامات استان در مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق روی داد گفت: این صورتجلسه بصورت تفاهمنامه است و تمام ذینفعان و مسئولین استان و صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد آن را امضا و تایید کرده اند.

استاندار یزد در پاسخ به سوال خبرنگار”بافق فردا” در خصوص ضمانت اجرایی صورتجلسه تنظیم شده در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲ که بر اثر تغییر ناگهانی و بدون هماهنگی با مقامات استان در مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق روی داد گفت: این صورتجلسه بصورت تفاهمنامه است و تمام ذینفعان و مسئولین استان و صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد آن را امضا و تایید کرده اند.

وی افزود: قطعا این صورتجلسه جنبه حقوقی و الزام آور دارد و همگی به اجرای بندهای آن متعهد هستند و ما نیز به دقت پیگیری می کنیم تا مفاد آن دقیق تمام و کمال اجرایی شود.

فاطمی تصریح کرد:بحثی که در ابتدا به عنوان مخالفت با انتصاب هماهنگ نشده وارد کردیم این بود که فردی شایسته که توان مدیریت داشته باشد و متعهد به مفاد صورتجلسه قبل باشد انتخاب و مطالبات مردم، استان و شهرستان را مد نظر قرار دهد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page