ورود هیات مدیره شرکت سنگ آهن به امور اجرایی/ ضعف مدیرعامل یا قوت هیات مدیره؟

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - 24 بهمن 1400

ضمن تشکر از رسانه «بافق فردا» بخاطر درج مسائل مربوط به شرکت سنگ آهن بافق.
نکته ای که به عنوان یکی از خوانندگان سایت شما به نظرم خوب است منعکس شود دخالت های غیرضروری برخی از اعضای هیات مدیره این شرکت در امور اجرایی است.
تا جایی که برای همکاران این شائبه پیش آمده است که این میزان از دخالت در امور اجرایی به خاطر ضعف شخص مدیر عامل به خاطر نداشتن سابقه مدیریتی است یا به خاطر توانمندی اعضای هیات مدیره و این موضوع اصلا برای شرکت به این بزرگی صورت خوبی ندارد.
جالب اینجاست که هر کدام از منصوبین جدید مدیر عامل و برخی از اعضای هیات مدیره برای خودشان جلسات جدا و تصمیم مجزا می گیرند و تصمیم واحد از سوی مدیریت دیده نمی شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 بهمن 1400 - 10:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اتفاقا به نظر من کار درست را مدیر عامل محترم میکنن که اختیارات را به معاونین تفیض کرده اند تا هر کدام در حوزه تخصصی خود برنامه ریزی و اقدام کنند . تا اینکه تمامی کارها را بخواهند خود مدیر عامل تصمیم گیری و پیگیری کنند. واین روش بهترین روش مدیریت در عصر جدید است .

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 بهمن 1400 - 3:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

محمدآقا شما معاونین را با هیأت مدیره اشتباه گرفتید

صادق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 بهمن 1400 - 2:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بنظرمن هم ضعف مدیریت است و با این سیستم آشنا نیست و تا بخواد بفهمه چی به چیه کلی زمان رفته

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 بهمن 1400 - 7:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا در سنگ اهن مدیر عامل هیچ کاره است فقط حکم امضاء میکنه همه کاره او نوچه های هستند که به صورت اتوبوسی از تهران همراش اومدن و بدون هیچ تخصص در همه کارها دخالت میکنن وبر عکس معاونینن شرکت هیچ کاره اند وقدرت ریسک وجرات کاری از اونها گرفته شده فعلا برای اون نوچه های تهرونی وضعیت توپ پوپه چون از پول بیت المال بلیت رفت وبرگشت هواپیما و اژانس و سویس ایاب وذهاب لاکچری وهتل نیکان و سه وعده غذا ی خوب ودیگر امکانات پرداخت میشه وبه ریش همه بچه های بافق که سالیان سال در این معدن خاک وافتاب خوردن ودارای تجربه وتخصص و تعهد دارن میخندن .
فقط یک سری حکم های دهن پر کن وسرکاری به یه تعداد بچه ای بافق دادن که جلوی حرفها رابگیرن وشایسته سالاری این دولت را به دوست ورفیق سالاری تبدیل کرده اند
دقیقا وحشی بافق در این خصوص میگه : اون گربه نازنازی باابا از ان تو و این قوچ شاخ زن بابا از ان من

You cannot copy content of this page