اعتراض تاکسیرانان بافقی نسبت به مسدود شدن کارت سوخت تاکسی ها

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
دوشنبه - 25 بهمن 1400

حدودده روز قبل برخی از رانندگان تاکسی شهری بافق با مراجعه به پمپ بنزین متوجه شدند که کارت سوخت انها مسدود شده است با پیگیری از تاکسیرانی وشهرداری جوابی نگرفتند و همه اظهار بی اطلاعی می کردند که با مراجعه به دفتر نماینده مجلس و تماس از طریق دفتر نماینده با تاکسیرانی مسئول تاکسیرانی اعلام نموده که تعداد حدود ۴۵ تاکسی که کمتر درخیابان دیده شدند (غیر فعال بنظر تاکسیرانی)کارت سوختشان راغیرفعال نموده اند .

این درصورتی است که هیچ گونه اخطاری( نه کتبی ونه حتی تلفنی ) به راننده ای داده نشده است برخی رانندگان با تنظیم نامه ای به شورای شهر مراجعه نمودند که توسط شورا قول پیگیری داده شده است .

این درحالی است که تاکسیرانی هیچگونه خدماتی به تاکسی داران نداده است . درمدت کرونا تعدادی از رانندگان تاکسی به کرونا مبتلا شده اند وتست برخی حتی برای چند بار مثبت شده است.

راننده تاکسی داریم که بابیست سال سابقه تاکسیرانی حالا هفته ای دو یا سه بار باید دیالیز شود اما دریغ از یک تلفن به ایشان ودلجویی ونه کمک!!!!!! وبعضی دیگر باتوجه به سن بالا توانایی مدت زیادی رانندگی راندارند حال باتوجه به موارد فوق واینکه تاکسیرانی فقط هرساله مبلِغی رابابت تمدید پروانه دریافت میکندوتاکسی دار بابدنسبت به خودروشخصی حدود ۳۰، ۴۰درصدبیشتر هرساله بابت تشدیدکاربری بیمه پرداخت نمایدودر شهر کوچکی همچون بافق که یک تاکسی با یک شیفت کاری کمتر از ۵۰هزارتومان کارمی کند واکثر مسیرها باید با تک مسافر ویا خالی برود واینکه عمر اکثر تاکسی هابالای ۱۰سال است واستهلاک بالایی دارند وهزینه تعمیرو لوازم یدکی بسیارزیاداست.

آیا رواست که مسئولی به خوداجازه بدهدکه بدون هیچ گونه اخطاری کارت سوخت تاکسی را مسدود نماید واز راننده بخواهد که تعهدی مبنی بر فعالیت مستمر بدهد و گاها” بارانندگان برخوردی به دور ازشآن یک مسئول داشته باشد؟؟؟؟؟ موضوع دیگر خروج تاکسی ازشهر است باتوجه به اینکه اکثر تاکسی دارن خودروشخصی ندارند وبرای کاری ضروری خود مثل مراجعه به پزشک و.. مجبورند ازهمین تاکسی استفاده کنند وبرای خروج ازشهر مجوز از تاکسیرانی ِلازم است که قبلا برگه خروج در آتشنشانی بود وبامراجعه به آنجا درهرموقع از شبانه روز می توانستندبرگ خروج دریافت کنند ولی الان فقط باید به تاکسیرانی آن هم درساعت اداری مراجعه کنند که این امر باعث شده که اگر راننده ای در غیر ازساعت اداری نیاز به مجوز خروج داشته باشد بامشکل روبرو شود .

حال باتوجه به اینکه به ایام پایان سال نزدیک می شویم و رانندگان مجبورند بنزین آزادبزنند این انتظار میرود مسئولین ذیربط نسبت به رفع مشکلات پیش آمده اقدام فوری نمایند وبرخوردی مناسب با مسئول این عمل پیش آمده گردد. درغیر این صورت همه تاکسی داران تاکسی های خودرا در ورودی شهرداری پارک نمود ه وسویچ را به شهر دار محترم تحویل می نماییم واز ارائه هر گونه خدمتی به شهر وندان محترم خوداری می نماییم.

جمعی از تاکسی داران شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 بهمن 1400 - 12:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا به این مسئول باید پست بالاتری دارید این تدبیرواندیشه ای که داشته ،به کجا چنین شتابان

You cannot copy content of this page