تبدیل وضع ۲۴ نفر از پرسنل قرارداد مدت معین به قرارداد دائم، نشان از عزم جدی مجتمع معادن سنگ آهن در اجرای این قانون دارد

دسته: کارگری
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 10 اسفند 1400

پس از درج خبری با عنوان« در مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی کسی به فکر ما نیست»، این مجتمع جوابیه ای برای سایت ارسال نموده که عیناً درج می شود:

در خصوص تبدیل وضعیت پرسنل خانواده ایثارگر  با سلام و احترام
در پاسخ به درخواست پرسنل محترم پیمانکار ایثارگر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در سایت بافق فردا، مراتب به شرح ذیل به استحضار می رساند:
۱- با شروع ابلاغ قوانین پراکنده در خصوص سهمیه استخدامی خانواده معظم شهدا و ایثارگران، این مجتمع از سال ۱۳۹۷ جهت احقاق حقوق این عزیزان مکاتبات خود را با شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و سازمان ایمیدرو آغاز نموده است. با ابلاغ رسمی قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در سال ۹۹ و صدور بخشنامه های تکمیلی در سال ۱۴۰۰ از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، پی گیری این موضوع به صورت جدی در دستور کار مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران قرار گرفت. جمع آوری مدارک پرسنل واجد الشرایط اعم از دولتی و پیمانکار و ارسال بیش از ۱۰ نامه به سازمان ایمیدرو و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و نهایتا تبدیل وضع ۲۴ نفر از پرسنل قرارداد مدت معین به قرارداد دائم، نشان از عزم جدی مجتمع معادن سنگ آهن در اجرای این قانون دارد. در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون این قانون برای پرسنل محترم پیمانکار اجرا نشده است باید گفت که سیاست سازمان ایمیدرو بر این است که ابتدا کلیه پرسنلی که به صورت مستقیم با سازمان مربوطه و مجتمع های تابعه قرارداد دارند را سازماندهی نموده و سپس در خصوص پرسنل محترم پیمانکار تامین نیروی انسانی اقدام نماید. لازم به یادآوری است که تاخیر در اجرای این قانون برای پرسنل محترم پیمانکار به هیچ عنوان نشان از عدم اجرای این قانون نیست. ضمن احترام به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، انتظار داریم با حفظ آرامش خود و عدم توجه به اخبار جعلی در فضای مجازی مبنی بر توقف اجرای این قانون تا پایان سال ۱۴۰۰، ما را در اجرای این مهم یاری نمایند.

واحد اداری و پشتیبانی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1400 - 11:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام . اونوقت این ۲۴ نفر چه کسانی بودند ؟ خیلی از کارگرها با سابقه ۱۸ سال به بالا تازه قرارداد معین شدند ، درصمن مدیریت محترم حقوق کارگر بدبخت ته استخراج در این تورم که هیچ با وجود این سرصدا و الودگی آیا ده میلیون حق است ؟؟؟

سبحانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 10 اسفند 1400 - 9:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من یکی از نیروهای فلات مرکزی. به راحتی می‌توانند همه نیروها را تبدیل وضعیت کنند. اگر مدیر مجتمع و مدیر حراست بخواهند .نیروهای شرکتی را به راحتی واگذار می‌کنند نیروهای ایثارگر هم سال پیش واگذار کردند که ۱۰ نفر بودند. فقط هر چی غیر بومی ها که بیشتر اهل شمال هستن پست مدیریتی گرفتن .ای خاک بر سرشون

حسنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 17 اسفند 1400 - 8:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای….. شما که مسئول اداری مجتمع فلات مرکزی هستین آیا اون دسته از کسایی که ۱۰ نفر بودن که چند نفرشون از خانواده ایثارگر بودند واگذار کردین به شرکت نوظهور شامل این قانون رسمی شدن میشن یا ن لطفا جواب بدین

You cannot copy content of this page