شب شعری با طعم تحقیر

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی , مقالات
۱۰ دیدگاه
یکشنبه - 29 اسفند 1400

به مناسبت نیمه شعبان، شب شعری با عنوان« بهار در بهار» و با حضور شاعران مطرح کشوری، استانی و شهرستان در سالن همایشهای آهنشهر برگزار شد.

شب شعری که برگزاری اش به خاطر حضور شاعران برجسته در خور تحسین بود و امید است با رسیدن سطح شب های شعر به حد ملی، در آینده ای نزدیک شاهد شب شعرهایی با حضور شعرای پارسی گو از کشورهای فارسی زبان در حد بین المللی باشیم.

طی صحبتی که با دوستان داشتم در کنار این نقطه قوت، نکاتی در این شب شعر موجب انتقاد و دلخوری شعرای بافقی شده بود که برای شعرخوانی دعوت شده بودند و آن هم نحوه برخورد نامناسب با ایشان بود.

از انتخاب مجری بیرونی برای مراسم که خود نشان از بی اعتمادی به مجریان توانمند بافقی در این عرصه داشت گرفته ، تا عدم درج تصویر حتی یکی از ایشان در پوستر و بنرهای تبلیغاتی، دیده نشدن بافقی ها در کلیپ پخش شده در مراسم و حتی تفاوت در هدیه های در نظر گرفته شده برای شعرا فقط یک برداشت را در اذهان متبادر ساخته بود و آن هم «تحقیر بافقی ها».

تحقیری که از زمان روی کار آمدن حمیدیان و تیم غیربومی همراهش در شرکت سنگ آهن بافق نسبت به رده های مختلف شکل گرفته و با نگاه ارباب رعیتی، در حال اشاعه در مراسم مختلفی است که از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار می شود.

برای جلوگیری از تکرار اینگونه اتفاقات نامیمون، به مدیر تازه کار روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پیشنهاد می کنم ریش و قیچی برگزاری مراسم مختلف را به دست اخراجی های تهرانی برخی ارگان ها و قالب شده در رده های مدیریتی شرکت سنگ آهن و برخی مشاوران بافقی تشنه قدرت علی رغم نداشتن سواد مرتبط و تامین کننده منافع احزاب و شخصیت ها ندهد تا همین ابتدای کار نام بد عملکرد بر دفتر کاری اش ثبت نشود.

محمد علی قاسم زاده بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اسفند 1400 - 10:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه میشود کرد
از ماست که برماست
فقط گذر عمر مدیریتی بسیار گذراست
خوشا به حال آنانی که بعد از پایان عمر مدیریتی نام نیک ویاد نیک از خود برجای گذارند!!!!!!!!!!

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 اسفند 1400 - 9:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر این قلم و شجاعت
مرحبا به آقای قاسم زاده
این شهر به وجود انسانهایی چون شما نیاز دارد

حسین غالب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 فروردین 1401 - 5:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه ونوروزباستانی وسلام ودرودوسپاس ازبرگزارکننده همچومراسم ادبی و فرهنگی وادامه داشتن وحفظ آثاروبرکات وتقدیروتشکرازشعراوفرهنگدوستان بافقی وحواستان جمع باشد که در لابلای این گردهمایی هاجلوی سوءاستفادگان خوارج گرفته شودباتشکرغالب

ناظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 فروردین 1401 - 12:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خیلی قشنگ و موشکافانه

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 فروردین 1401 - 8:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام متن دردمندانه شماتلنکری برماست که به خودبیاییم ودرچنین جلساتی شرکت نکنیم تابه اصطلاح اربابان غیربومی رعیتشان راهم باخودبیاورندوبدانندمردم این دیاربامناعت طبع مقاوم ایستاده اندورعیت ازره رسیدگان نخواهند بود

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 فروردین 1401 - 2:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این که شب شعر نبوده.شب برگزاری مراسم برای یه عده مفت خور رانده از همه جا بوده.همه سور و سات و پلش از گرده کارگر بافقی زده برای یه عده مثلا شهرگشته که راه به جایی نمیبرن.
میان برنامه برگزار میکنن با پول معدنی که خاکش را من کارگر و همشهریام باید بخوریم با هزار عیب و مرضی که داره.بعد جوونای شهر من باید بیکار بگردن که غیر بومیها بیان تو این معدن لگد پرونی کنن

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 فروردین 1401 - 2:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

والله بالله مسوولای بافق حالا دیگه بخود بیان

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 فروردین 1401 - 5:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه شما و امثال شما را دعوت نکردن دلیل زیر سوال بردن جلسه وزین نمیشود .طلسم شکمی مدیرعامل جدید شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و کوتاه نمودن دست خواص که خود را همه کاره شرکت میدانستن برگ برنده عملکرد ایشان می‌باشد هرچند ایراداتی هم به ایشان وارد می‌باشد.

محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 فروردین 1401 - 8:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
ضمن تبریک سال نو به همه عزیزان
با توجه به گزارش فوق بهتره مسئول روابط عمومی شرکت موضوع را به طور کامل شفاف سازی کنن تا بی جهت شاهد موضع گیریهای مختلف نبوده وحرمت افراد حفظ شود

رجبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 فروردین 1401 - 9:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی حرف است که تو قلب شهر بافق به خود سرمایه های بافق توهین شود مایه تاسف است جا دارد این گونه جلساتی با تشویق برای ساخت اینده قوی تر در حوزه هنر و فرهنک انجام شود نه یک نمایش و سفره برای پر کردن اوقات فراغت برخی دوستان خارج استانی

You cannot copy content of this page