زیرسازی و آسفالت ۱۰ هزار متر مربع از معابر روستای طاشکوییه بزودی

دسته: روستا
بدون دیدگاه
جمعه - 9 اردیبهشت 1401
زیرسازی و آسفالت ۱۰ هزار متر مربع از معابر روستای طاشکوییه بزودی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق در حاشیه نشست مشترک اهالی روستای طاشکوییه با فرماندار از زیرسازی و آسفالت ۱۰ هزار متر مربع از معابر این روستا در سال ۱۴۰۱ و در صورت تخصیص اعتبار 1 میلیارد تومان خبر داد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق در حاشیه نشست مشترک اهالی روستای طاشکوییه با فرماندار از زیرسازی و آسفالت ۱۰ هزار متر مربع از معابر این روستا در سال ۱۴۰۱ و در صورت تخصیص اعتبار ۱ میلیارد تومان خبر داد.

علیرضا طالعی با اعلام این خبر عنوان کرد:طی ۲ سال در رابطه با زیرسازی و آسفالت معابر این روستا از اعتبارات استانی و ملی هزینه قابل توجه ای تخصیص یافته است.

وی با اشاره به اجرای فاز سوم این طرح در سال ۱۴۰۱ ابراز امیدواری کرد اعتبارات لازم از طریق خودیاری، دو درصد عمران و آبادانی و بنیاد مسکن تامین شود.

طالعی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به به اصلاح محدوده طرح هادی روستای طاشکوییه تصریح کرد:در صددیم تا از این طریق به توسعه زمین مسکونی کمک کنیم.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق عنوان کرد:در خصوص ذخیره زمین مسکونی مشکلی نداریم و متقاضیان ساخت و ساز می توانند با ارائه معرفی نامه از سوی شورای اسلامی معرفی زمین دریافت کنند.

۲۰۲۲۰۴۲۸_۲۰۵۹۱۰

۲۰۲۲۰۴۲۸_۱۹۴۲۳۶

۲۰۲۲۰۴۲۸_۱۹۰۸۳۵

۲۰۲۲۰۴۲۸_۱۸۵۷۴۳

۲۰۲۲۰۴۲۸_۱۸۵۶۵۱

۲۰۲۲۰۴۲۸_۱۹۰۱۱۱


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page