برگزاری مسابقه پیامکی بزرگ غدیر

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 25 تیر 1401

مدیر روابط عمومی شهرداری بافق اعلام کرد: همزمان با جشن بزرگ غدیر، مسابقه ای به همین منظور در در سطح شهر بافق برگزار می شود.
علی اصغر موفق گفت: در این جشن که در قالب جشنواره تابستانی به مدت سه روز برگزار می شود ، هر شب به ۱۳ نفر که به سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه، کمک هزینه سفر به کربلای معلی، مشهد مقدس، قم و جمکران اهدا خواهد شد.
وی با بیان اینکه طرح سوالات نسبت به روز قبل متفاوت است، خاطر نشان کرد: سوالات صبح هرروز اعلام می شود و نام برندگان که به سولات پاسخ درست داده و به قید قرعه برنده شده اند، هرشب در حین جشن شبانه قرعه کشی و جوایز اهدا خواهد شد.
به گفته وی متقاضیان می توانند جهت شرکت در مسابقه یاد شده و دریافت سوالات مربوطه، کد دستوری « رایگان» #۲۴*۵۵۶۶* را وارد و سوالات مسابقه بزرگ غدیر را دریافت کنند.
مدیر روابط عمومی شهرداری اضافه کرد: همچنین با اسکن بارکد اعلام شده از طریق گوشی تلفن همراه، شرکت کنندگان به سوالات این مسابقه دسترسی پیدا خواهند کرد.
موفق یاد آور شد: قرعه کشی مسابقه بزرگ غدیر هر شب ساعت ۲۱ در محل گردشگاه آبشار بافق برگزار می شود و حضور افراد برای دریافت جوایز در جشن الزامی است.
گفتنی است: جشنواره تابستانی شهرداری بافق به مدت سه روز ( ۲۵ تا ۲۷) تیرماه از ساعت ۲۱ در گردشگاه آبشار شهر ملی حصیر بافی برگزار می شود و ورود شهروندان در جشن بزرگ غدیر رایگان است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page