میزان صدمات جانی و جسمانی در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به صفر رسید

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 31 مرداد 1401
به گفته مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با تلاش‌های همکاران واحد HSE و رعایت اصول ایمنی توسط کارگران ، میزان صدمات جانی و جسمانی در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در سال جاری به صفررسید.
به گزارش مرکز روابط عمومی این شرکت، مجتبی حمیدیان با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱، بنابر آمار ارائه شده از سوی واحد HSE شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، میزان تلفات و صدمات جانی این شرکت صفر شده است، گفت: حدود ۸۰۰ نفر از پرسنل به همراه ۱۳۵ نفر از پیمانکاران شرکت در قالب ۱۴۶۲ نفرساعت، دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی HSE را زیر نظر ۱۷ نفر از کارشناسان واحد HSE شرکت سنگ آهن مرکزی ایران گذرانده‌اند و نقش جدی در کنترل و پیشگیری از سانحه ایفا می کنند.
مشاور مدیرعامل صندوق حمایت وبازنشستگی کارکنان فولاد ضمن ابراز تشکر از همکاری مطلوب مدیران، مسئولان و کارشناسان HSE شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، گفت: فعالیت‌های مدیریت محیط‌زیست، بهداشت و ایمنی این شرکت در سطح بالایی قرار دارد و ضرورت حفظ و ارتقای دانش ایمنی همکاران همواره مورد توجه مدیریت شرکت بوده است.
نایب‌ رئیس هیئت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران تاکیدکرد: موضوع ایمنی در کار به منزله هزینه نیست بلکه، نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود چرا که ما باور داریم مهمترین سرمایه در بنگاه های بزرگ اقتصادی، سرمایه انسانی است.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
پرسنل سنگ آهن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 31 مرداد 1401 - 4:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مدیر درست از نظر جانی صدماتی به کارکنان وارد نشده ولی با این کار شما (بردن حقوق به بانک تجارت ) صدمات روحی و اقتصادی به پرسنل وارد می‌شود آن هم به خاطر فامیل بازی شما

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 31 مرداد 1401 - 5:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این از اون حرف ها بود که از تعجب دهن باز میشود
کاش نمیگفتین کی گفته

You cannot copy content of this page