درخواست کتبی مساعدت مالی کانون دانش آموختگان از شهردار بافق

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 1 شهریور 1401

باسمه تعالی
با عنایت به موضوعی که در جلسه اصحاب رسانه با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بافق در رابطه با برگزاری” کارگاه تربیت مربی و مشاوره خانواده” توسط کانون دانش آموختگان شهرستان با حمایت مالی شهرداری و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق مطرح گردید؛ با لحاظ این نکته که انجام فعالیت های فرهنگی، یکی از وظایف اصلی شهرداری ها می باشد و عضویت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر در شورای فرهنگ عمومی، خود نشانگر اهمیت جایگاه شهرداری و شورای اسلامی شهر در فعالیتهای فرهنگی در سطح شهر می باشد؛
لازم است موارد ذیل به اطلاع شهروندان گرانقدر رسانده شود: در رابطه با برگزاری کارگاه تربیت مربی و مشاور طرح تحکیم خانواده مراحل زیر طی گردیده است:
۱. دعوت ازحجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی و مدیر اجرایی کانون دانش آموختگان جهت ارائه برنامه ها، اهداف و نتایج حاصل از برگزاری این کارگاه در شورای اسلامی شهر.
۲. درخواست کتبی جهت مساعدت مالی در امر برگزاری کارگاه از سوی مدیر اجرایی کانون دانش آموختگان به شهردار بافق
۳.ارسال درخواست از سوی مدیر حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری به شهردار بافق.
۴. درخواست شهردار به شورا جهت اخذ مجوز
۵. بررسی دقیق برنامه های ارائه شده توسط کانون و مبالغ پیشنهادی برای اجرای دوره که پس از بحث و بررسی و تبادل نظر، هزینه برگزاری دوره از مبلغ نهصد و پنجاه میلیون ریال به ۵۷۰ میلیون ریال تقلیل یافت و مقرر گردید؛ طرح با مشارکت مالی شهرداری و اجرا توسط کانون دانش آموختگان انجام پذیرد.(هزینه انجام شده توسط شهرداری برای دوره مقدماتی بالغ بر پنجاه میلیون تومان می باشد که شامل: تبلیغات، حق الزحمه مدرس محترم دوره، اجاره سالن و… بوده است و مابقی هزینه ها از محل ثبت نام متربیان دوره پرداخت شده است).
در پایان جا دارد از استاد ارجمند جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی – به عنوان مدرس برتر کشوری – که تدریس این کارگاه علمی و عملی را به نحو شایسته به سرانجام رساندند؛ تقدیر وتشکر نمایم.
علی اصغر رنجبر بافقی
رئیس شورای اسلامی شهر بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
متمدن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 شهریور 1401 - 2:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آخر حالا کی راست میگه
خانم زارعی یا آفای آخوندی
کانون دانش آموختگان اعتبار گرفته یا نگرفته

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 شهریور 1401 - 2:19 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی خنده داره، آقای رنجبر مردم را چی فرض کردین؟ متاسفانه این به اصطلاح شفاف سازی شما بعد از مطرح شدن آن توسط آقای آخوندی صورت گرفته وگرنه هیچکدوم صداش را هم در نیاوردین و سکوت کرده بودین. کمک به کانونی که مسئولش یکی از اعضای شورای شهر است.
یه سوال از شما می پرسم اگر من بعد هر کدوم از کانونهای سطح شهر و گروه های فرهنگی که هیچکس را در شورای شهر ندارن درخواست کتبی بکنن شورای شهر و شهرداری با توجه به وظیفه فرهنگی که داره از این دست مساعدت های مالی را تصویب میکند یا نه؟

؟ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 1 شهریور 1401 - 7:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک بار بیایید ریز هزینه های انجام شده را اعلام کنید.
هزینه کرد شهرداری در مورد حق الزحمه استاد، هزینه اجاره سالن، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه پذیرایی و … و آورده مالی کانون دانش آموختگان را بیان کنید.
مبلغ پرداختی ثبت نام کنندگان را هم بگویید چقدر بوده است.
چقدر هزینه برای سالن دادید؟ در حالی که در شهر بافق اکثر سالن ها بصورت رایگان است.
فکر نمی کنید مردم حق دارند بدانند بودجه عمرانی شهرشان چه جوری هزینه می شود؟!

You cannot copy content of this page