بسیجیان در دفاع مقدس، پیشتاز عرصه های سخت بودند

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 7 مهر 1401

همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم خاطره گویی با هدف زنده نگهداشتن یاد و تلاش رزمندگان اسلام در دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد.

در این مراسم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق و از جانبازان و رزمندگان دوران جنگ تحمیلی به بیان خاطره پرداخت.

محمد رضا دهقانزاده با بیان اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس در سنین مختلف و از صنف های متفاوت با شوق و ذوق به جبهه اعزام می شدند گفت: بسیجیان در دفاع مقدس پیشتاز عرصه های سخت بودند.

دهقانزاده حضور نوجوانان شجاع در عرصه خطیری مانند اطلاعات عملیات و نفوذ تا چند متری مقر و کمین های دشمن بعثی را نمونه ای از این پیشتازی و دلاوری دانست و افزود: بی شک اعتقادات قلبی و ایمان به راه پر افتخار جهاد و شهادت بود که باعث می شد این جوانان و نوجوانان بی هیچ ترسی در این عرصه ها وارد شوند.

این رزمنده و جانباز جنگ تحمیلی با ذکر مثالهایی از ایثارگری شهدای شهرستان بافق در چند عملیات به خلوص مجاهدان جبهه حق اشاره کرد و گفت: به عینه شاهد پیش قراولی بسیجیان بافقی در چند عملیات سخت و طاقت فرسا بودم و می دیدم چگونه بسیجیان حاضرند با تواضع نسبت به همسنگران خود پله های عرفان و معنویت را طی کنند.

ذکر نام و خاطره سرداران شهید، شهدای دانش آموز و دانشجوی بافقی در دفاع مقدس از دیگر سخنان مطرح شده رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان بافق در این مراسم خاطره گویی بود.

IMG_2886

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page