شرکت سنگ آهن مجوزی برای احداث جاده بافق بهاباد از مسیر سه چاهون نداده است

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
یکشنبه - 24 مهر 1401
شرکت سنگ آهن مجوزی برای احداث جاده بافق بهاباد از مسیر سه چاهون نداده است

سید علی میرطاهری در نشست با خبرنگاران و مطبوعات شهرستان بافق در پاسخ به اینکه شنیده شده است شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق مجوز جاده سازی از سمت سه چاهون به بهاباد را داده است گفت:شرکت سنگ آهن متولی این جاده نیست و هرگز اجازه نداده است که جاده از این مسیر عبور کند ؛ مگر می شود که وارد محدوده کسی شد.

سید علی میرطاهری در نشست با خبرنگاران و مطبوعات شهرستان بافق در پاسخ به اینکه شنیده شده است شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق مجوز جاده سازی از سمت سه چاهون به بهاباد را داده است گفت:شرکت سنگ آهن متولی این جاده نیست و هرگز اجازه نداده است که جاده از این مسیر عبور کند ؛ مگر می شود که وارد محدوده کسی شد.

وی افزود: این محدوده معدنی است و همچنین تردد در این جاده نیز خطرناک؛ جاده سه چاهون اختصاصی و در زمان مدیر عاملی حمیدیان کددار شده است.

معاون منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق عنوان کرد: به جز کامیون های معدنی و افرادی که به معدن مسیرشان می خورد تردد برای دیگران منع شده است ؛ اگر اتفاقی بیافتد یا کوچکترین اشکالی صورت بگیرد از گردن ما ساقط است .

مرادیان معاون معدنی این شرکت نیز عنوان کرد: برای اینکه جاده از مسیر سه چاهون عبور نکند دلایل فنی داریم ؛ اگر این کار صورت بگیرد بعداً متوجه می شوند که کار اشتباه بوده است.

وی تصریح کرد: برای اینکه این کار اشتباه صورت نگیرد دلایلی را آورده ایم؛ از سوی فرماندار نامه ای ارسال شده مبنی اینکه آیا این کار شدنی است یا خیر؛ با قاطعیت گفته شد خیر.

مرادیان عنوان کرد: معادن فراوانی در این محدوده است و آتشباری خواهد شد معدن زیرزمینی ۱۲ A در منطقه است.

وی عنوان کرد:ریل ها نیز باید جابجا شود، معادن توسعه خواهد یافت و خواه ناخواه این جاده با دلایل فنی که ارائه داده ایم اختصاصی خواهد ماند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 مهر 1401 - 9:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رییس معدن جان تو بافق نشسته ای و نمی دانی مردم با چه بدبختی از این جاده پر خطر سفر می کنند. خیلی بدبختی های بهاباد به غیر از مسولان ان به خاطر بافق هست.مخصوصا ان زمانی که بخشی ازشهرستان بافق بود. هیچ کاری نشد.

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مهر 1401 - 9:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جاده خاکی و قدیمی بهاباد که بود اسفالت می کردید و جاده اختصاصی را جدا گانه می زدید حتما یک نفر شخصی از ان تردد نمیکرد

You cannot copy content of this page