ورزش شهرستان می تواند از زیرساخت های مناسب ورزشی دانشگاه استفاده کند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 26 مهر 1401

 

IMG_20221018_205729_784
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد، با بیان اینکه با تلاشهای صورت گرفته استقبال از ورزش در بین اقشار مختلف مردم شهرستان نهادینه شده است گفت: ورزش شهرستان می تواند از زیرساخت های مناسب ورزشی دانشگاه استفاده کند.

دکتر مهدی اشرفی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با داشتن سالن چند منظوره ورزشی در رشته های فوتسال، هندبال، والیبال، ورزشهای رزمی و بدنسازی آمادگی دارد با تعامل بین بخشی، قسمتی از نیازهای شهرستان به فضای و امکانات ورزشی را تآمین کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق همچنین نگاه سلامت محور اداره ورزش و جوانان بافق در پرداختن به امر ورزش برای عموم مردم در کنار تلاش هیئت های فعال ورزشی در ورود به عرصه های ورزش قهرمانی را یکی از اقدامات مهم این اداره برشمرد و ابتکار اداره ورزش و جوانان بافق در تعیین یک روز با عنوان «صبح و ورزش سلامت مهدویت» که باعث شده خانواده های مختلف از تفرجگاه آبشار بافق بیشترین استفاده را برای سلامت جسم و روح خود ببرند را ستود.
در ادامه این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان بافق با بیان اینکه امروز دانشگاه بیشترین تاثیر را روی جامعه دارد گفت: بی شک تعامل بیش از پیش دانشگاه با اداره ورزش و جوانان باعث غنای ورزش شهرستان خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ارتباط و تعامل بیش از ۲۰ درصد جامعه با این اداره را از نقاط قوت این اداره برشمرد و اظهار امیدواری کرد با تعامل بیشتر به شرایط بهتر در این زمینه برسیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:

You cannot copy content of this page