جلسات مزاحم کار

دسته: مقالات
۳ دیدگاه
چهارشنبه - 27 مهر 1401

انگار مهمترین «کار » امروز مسؤلین ما شده برگزاری و حضور در جلسات متعدد.

جلساتی با موضوعات شبیه به هم و آدم های تکراری.

اینکه در این جلسات چه اتفاقی قرار است بیفتد و چه مشکلی از مشکلات مردم حل شود اگر کسی متوجه شد به ما هم اطلاع دهد که بر علممان افزوده شود و بیش از این در جهل نمانیم.

اگر در یکی دو سال گذشته گذرتان به ادارات مهم شهر افتاده باشد و سراغ مدیران آن را بگیرید متوجه می شوید از اولین دقایق ساعت کاری روز شنبه تا آخرین دقائق کاری روز پنج شنبه و گاه پس از آن یا در جلسه اند یا دعوت شده اند به حضور در جلسات و برنامه هایی که تاکید شده شخصا تشریف ببرند.

در اینکه برای هماهنگی بین بخشی چاره ای جز تشکیل برخی از جلسات نیست شکی نیست اما اینکه مسؤلین ارشد شهرستان توقع دارند طبق میل و نظر ایشان دیگر مدیران انبوهی از کارهای روزمره و پاسخگویی به ارباب رجوع را تعطیل کرده و در جلساتی که از نظر خودشان مهمترین جلسات حال و آینده شهر و کشور به نظر می رسد شرکت کنند توقع نابجایی است که دارد به جریان عادی امور ارگان های مختلف در شهر صدمه وارد می کند.

صرف نظر از انتقادی که به برخی از مدیران ارشد شهرستان در برخورد کلامی نامناسب با جانشینان، معاونین یا کارشناسان اداراتی که بنا به ضرورت یا تشخیص مدیر یک اداره مأمور به حضور در جلسات می شوند وارد است، پیشنهاد می شود آقایان به خود زحمت دهند و جلسات مهمشان را در ساعات غیر اداری تشکیل دهند تا هم امور عادی سازمان ها در طول هفته بر زمین نماند هم مردم سردرگم یک امضاء بخاطر عدم حضور مسؤلانی که بیشترین وقتشان در جلسات می گذرد نباشند.

به امید روزی که جلسات متعدد بگذارد مدیران ادارات با طیب خاطر برای مردم کمی «کار » هم کنند.

محمد علی قاسم زاده بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 مهر 1401 - 10:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه به ی مدیر چقدر حقوق میدن که دیگه از وقت زن و بچه اش هم بگذره برای جلسات

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 مهر 1401 - 11:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود
رسانه ها صدای مردم و ابزار اقتدار مردم هستند رشانه کم کاری ها را بازتاب بدهد مطمئن باشید حل میشود

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 1 آبان 1401 - 8:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام پیشنهاد خوبی بود .یه جلسه میگیریم که در اون جلسه یه کمیته تشکیل بشه که برای جلساتی در مورد جلسات خارج از ساعات اداری برنامه ریزی بشه.البتهبنده تا جلسه ام دیر نشه برم.ان شاء الله توی جلسه بعدی میبینمتون.👌👌👌👌

You cannot copy content of this page