اولین دوره مسابقات استانی فری جامپ به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 27 آذر 1401
اولین دوره مسابقات استانی فری جامپ به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت شهرستان بافق اولین دوره مسابقات فری استایل شاخه فری جامپ جمعه ۲۵آذر ماه با حضورجمعی از مسئولین و ورزشکاران از سرا سر استان با میزبانیشهرستان بافق دردو بخش دختران وپسران در سالن تختی این شهرستان برگزار گردید.
احمد علی تشکری افزود استعدادیابی یک موضوع بسیار مهم در ورزش است زیرا راه رسیدن به قله افتخارات از استعدادیابی می‌گذرد؛ همچنین پیشرفت از سطوح ابتدایی تا نخبه شدن در ورزش راه بسیار طولانی و پُر پیچ‌وخم بوده که این امر نیازمند استعدادیابی است و به‌طور حتم برگزاری این مسابقات با توجه به قدمت و پیشینه اسکیت در استان پیامدهای بزرگی را به دنبال خواهد داشت.
فلاح مسئول برگزاری مسابقات نیز اظهار داشت که این مسابقات در ۵ رده گروه سنی و در دو بخش دختران وپسران برگزار شد که ورزشکاران به شرح ذیل به روی سکوی قهرمانی رفتند:
گروه سنی ۹۵ به بالا دختران
نفر اول آوا پاکزاد از ستاره سازان بافق
نفر دوم ساجده توکلی از ستاره سازان بافق
نفر سوم سلاله عادلی از میبد
گروه سنی ۹۲-۹۴ دختران
نفر اول ریحانه زارع ده ابادی از اکادمی گیشا اردکان
نفر دوم پرنیا دهقان از ستاره سازان بافق
نفر سوم هانیه صالحی مهرجردی از اکادمی گیشا اردکان
گروه سنی ۸۹-۹۱ دختران
نفر اول مهسا مرادی باغ بیدی از میبد
نفر دوم ستایش عسکریان از ستاره سازان بافق
نفر سوم مهسا زرعی محمود ابادی از اکادمی گیشا اردکان
گروه سنی ۸۶-۸۸
نفر اول مارال برزگری بافقی از ستاره سازان بافق
نفر دوم غزل دهقان قطرمی از ستاره سازان بافق
نفر سوم غزل حیدری از ستاره سازان بافق
گروه سنی ۸۵ به بالا دختران
نفر اول نگین درستکار یزدی از ستاره سازان بافق
نفر دوم سحر محمد باقری از ستاره سازان بافق
نفر سوم مینا علیزاده از ستاره سازان بافق
گروه سنی ۹۵ به پایین پسران
نفر اول امیر حسین پورملک محمدی از میبد
نفر دوم سامیار باغستانی از رداین اسکیت یزد
نفر سوم امیر عباس دهقانی فیروز ابادی از میبد
گروه سنی۹۲-۹۴ پسران
نفر اول علی ملایی پور از ستاره سازان بافق
نفر دوم مهدیار شرف الدنی شوروکی از میبد
نفر سوم محمد سبحان عبدالهی از رداین اسکیت یزد
گروه سنی ۹۸-۹۱ پسران
نفر اول امیر حسین سلمانی شورکی از میبد
نفر دوم سید امیر محمد منتظری هدشی از بارمان یزد
نفر سوم رضا صالحی مهرجردی از اکادمی گیشا اردکان
گروه سنی ۸۶-۸۸ پسران
نفر اول ابوالفضل برگری بافقی از ستاره سازان بافق
نفر دوم امین عبدالهی رادین اسکیت یزد
امیر رضا شرف الدنی شورکی از میبد
گروه ۸۵ به پایین پسران
محمد پاکزاد از ستاره سازان بافق
معین مسلمان یزدی از بارمان یزد
مهدی صدیقی از رادین اسکیت یزد
در پایان تیم بافق در قالب باشگاه ستاره سازان با مربی گری خانم فلاح و سپرستی احمد پاکزاد با ۱۳ مدال رنگین به این مسابقات خاتمه داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۷
برچسب ها:

You cannot copy content of this page