دوره مربیگری درجه D فوتبال آسیا با تدریس رئیس اداره ورزش و جوانان بافق در بهاباد

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 29 آذر 1401
دوره مربیگری درجه D فوتبال آسیا با تدریس رئیس اداره ورزش و جوانان بافق در بهاباد

رئیس هیات فوتبال شهرستان بهاباد از برگزاری دوره مربیگری درجه D فوتبال آسیا با نظارت فدراسیون فوتبال، در شهرستان بهاباد خبر داد.

محمد ملک پور روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این دوره آموزشی با همکاری اداره ورزش وجوانان، هیئت فوتبال این شهرستان و با شرکت ۲۵ ورزشکار از شهرستان های بهاباد و بافق برگزار گردید.

به گفته وی، مدرسی دوره مربیگری درجه D فوتبال آسیا در شهرستان بهاباد بر عهده دکتر احسان توکلی رییس اداره ورزش و جوانان بافق بود.

محمدپور ادامه داد: این دوره آموزشی به مدت ۷ روز به صورت تئوری و عملی برگزار و برای کسانی که نمره حد نصاب را کسب کنند گواهینامه مربیگری فوتبال صادر می‌شود.

مدرس رسمی فدراسیون فوتبال کشور در این مراسم درسخنانی با بیان اینکه بهترین رویکرد دوره مربی‌گری درجه D آسیا، آشنایی شرکت‌کنندگان با حرفه مربی‌گری و فراگیری تکنیک‌های فوتبال برای آموزش تیم‌ها در رده پایه است افزود: هدف از برگزاری این دوره، ابتدا تغییر نگرش و ارتقای دانش حرفه مربی‌گری در شرکت‌کنندگان است که خوشبختانه شرکت‌کنندگان نیز از انگیزه بالایی برخوردار هستند که این نوید بخش آینده‌ای روشن برای فوتبال کشور است.

احسان توکلی مدرس فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه جوانان شهرستان بهاباد استعدادها وظرفیتهای خوبی در حوزه ورزش خصوصا ورزش فوتبال دارند بیان داشت: امیدوارم مسئولین شهرستان از ظرفیتهای بالقوه جوانان در حوزه ورزش در هر رشته ای که هست استفاده بهینه را ببرند.

مراسم اختتامیه این دوره آموزشی با حضور میرجلیلی دبیر هیات فوتبال استان یزد ، علیرضا تیموری فرماندار و دکتر ملکی نژاد و دکتر احسان توکلی و ورزشکاران شرکت کننده در دوره برگزار شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۸
برچسب ها:

You cannot copy content of this page