اتمام طرح های فولاد بافق تا پایان سال ۱۴۰۴

دسته: صنعت و معدن
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 18 مرداد 1402

اتمام طرح های فولاد بافق تا پایان سال ۱۴۰۴

مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق گفت:چنانچه مشکلی رخ ندهد تمام طرح های فولادی بافق تا پایان سال ۱۴۰۴ به اتمام می رسد.

به گزارش خبرنگار بافق فردا؛سید محسن ابویی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بافق که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد عنوان کرد:زنجیره فولاد این مجتمع شامل گندله، آهن اسفنجی، فولاد سازی که شامل فولاد آلیاژی هم می باشد و نورد است.

وی افزود: مدیریتم راه اندازی کارخانه های مختلف است. کارخانه هایی که مدیران، پرسنل باسابقه و فنی در آن در حال فعالیت هستند و جای نگرانی وجود ندارد.

ابویی با بیان اینکه درآمد کارخانه ها در طرح های توسعه ای خود آن مجموعه تقسیم بندی می شود افزود: چنانچه موقعیت منطقه ای خوب باشد فعالیت بیشتر می شود؛ مجموعه ها باید با بهره وری بروزرسانی شود.

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با اشاره به اینکه صنایع زیر دست و بالا دست می توانند در کنار ما باشند تصریح کرد:دست کسانی را که بخواهند در پایین و بالای زنجیره تولیدی کارخانه ای راه اندازی کنند را به گرمی می فشاریم.

سید محسن ابویی با اشاره به تامین برق برای گندله شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق در برهه ای از زمان خاطر نشان کرد: اخیرا برق مجموعه دیگری را برای ۷ ماه تامین کردیم؛ مجموعه تولیدی زنده است تا به همدیگر کمک کنیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید در فضای مجازی مطرح شده شما اینجا را خریداری کرده اید که راه اندازی نکنید گفت: به نظر شما کدام سرمایه گذار عاقلی این کار را می کند که سرمایه خود را جایی دفن کند؟ خدا به من لطف داشته است و احتیاج مالی ندارم؛ هیچ بخش خصوصی برای شهرت پول خود را گیر نمی اندازد، دنبال اسم و رسم نیستم آمده ام کار انجام دهم و با مشاوره و تیمی کار می کنم.

ابویی با بیان اینکه چندین خط تولید در کشور راه اندازی کرده ام عنوان کرد:در بافق باید دید چقدر اجازه توسعه می دهند و مردم چقدر می خواهند؛ ما اینجا میهمانیم، تعارف نداریم روی خوش باشد می مانیم‌.

مدیر عامل فولاد بافق با اشاره به اینکه پسوند فامیلی بنده مهریزی هست اما سالی یک بارمهریز می روم گفت: اما بافق را به خوبی می شناسم. امیدوارم با اتفاقات خوب و یاد و خاطره خوبی از خودم و اجدادم در بافق بجای بگذارم.

ادامه دارد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page