ساختمان پزشک قانونی توسط فولاد بافق ساخته می شود/ قانون دو درصد عوارض فقط برای معادن است که در برابر سود آن و در مقایسه با ۹ درصد ارزش افزوده عددی نیست

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 18 مرداد 1402

مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت و آهن و فولاد بافق از ساخت و تجهیز مرکز پزشک قانونی توسط این مجتمع خبر داد.

به گزارش خبرنگار بافق فردا؛سید محسن ابویی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد در پاسخ به اینکه در خصوص انجام مسوولیت اجتماعی خود چه خدماتی به شهر و مردم آن ارائه داده اید گفت: یکی از موارد مهم ساخت ساختمان پزشک قانونی است که علیرغم میل باطنی برای رسانه ای شدن آن در این جا به آن اشاره می کنم.

وی با بیان اینکه دست و بالم برای رسانه ای کردن و هوار زدن این موضوعات می لرزد عنوان کرد: ساخت مدرسه یاران مهدی که یکی از بهترین مدارس قرآنی است، پوشش دانش آموزان و حتی خانواده های نیازمند آنان، خرید دستگاه و واریز کمک های نقدی به حساب بیمارستان حضرت ولیعصر( عج)، کمک به موسسات خیریه و انسانهای مستحق و… گوشه ای از کارها است.

ابویی با اشاره به اینکه برداشتم این است که به دنبال تبلیغات نیستیم عنوان کرد:کار خیر را هم دلی کردم نیازی به هوار کشیدن نمی بینم،ساخت
۱۵ مدرسه در بدترین مناطق،ساخت مدرسه برای دختران اوتیسم در مهریز با متراژ ۳ هزار متر مربع که مهر ماه به بهربرداری می رسد از دیگر اقدامات است.

مدیر عامل فولاد بافق اشاره به مسوولیت اجتماعی اش کرد و گفت: مسوولیت اجتماعی من در فولاد بافق است؛چیزی برای خودم اضافه نکردم، کانکس و میز و صندلی که اینجا مشاهده می کنید همان هایی است که پول آن را از من گرفته اند.

وی ادامه داد:دنبال میز و صندلی نیستم،در هتل علمدار می خوابم، معتقدم پول باید در خط تولیدهزینه شود،در هیچ کارخانه ای دفتر ندارم، در سالن کنفرانس با نیروهایم جلسه می گیریم،
مسئولیت اجتماعی من این است که به کارکنانم برسم،آنان زحمت می کشند و خانواده من هستند‌.

وی در رابطه با دیون دولتی نیز گفت: حسابم پاک پاک است دارایی ۱۴۰۱ و مالیات را پرداخت کرده ام؛من معدنی نیستم که دو درصد پرداخت کنم و ای کاش معدن داشتم که پرداخت دو درصد در درآمد آن گم می شود.

ابویی عنوان کرد:من ۹ درصد ارزش افزوده پرداخت می کنم که اگر اشتباه نکنم ۶ درصد دارایی و ۳ درصد برای شهرداری است ؛رقم ارزش افزوده از ۲ درصد بیشتر است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page