تحصیل بیش از هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
جمعه - 20 مرداد 1402

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در نشست خبری اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان در پاسخ به اینکه در حال حاضر چه تعداد دانشجو در این دانشگاه به تحصیل مشغول هستند گفت: بیش‌ از هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در حال تحصیل هستند.

دکتر مهدی اشرفی با بیان اینکه اکثریت دانشجویان واحد بومی هستند عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد با ضریب رشد کوتاه تعداد دانشجویان را حفظ کنیم.

وی در خصوص اجاره خوابگاه دانشگاه به افراد غیربومی بیان کرد:با توجه به اسکان غیر بومی ها در یکی محلات و در مکان نیم دولتی بحث اجتماعی پیش آمد از دانشگاه خواسته شد تا خوابگاه در اختیار قشر کارگری غیر بومی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد بافق در پاسخ به اینکه چه تدبیری برای فضای سبز دانشگاه اندیشیده شده است تصریح کرد:نگه داری فضای سبز در حال حاضر در اختیار دو نفر است که واقعا کاری بس دشوار است.

اشرفی با اشاره به اینکه ۱۱ هکتار فضای سبز داریم خاطر نشان کرد:قطعا فضای سبز برای دانشگاه مهم است که در آینده نزدیک شاهد تغییر و تحولات خواهید بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره علت بی میلی جوانان به تحصیل عنوان کرد: این موضوع که جوانان آن مطرح می کنند دیپلم، خدمت، کار و بعد تحصیل خطری برای بافق است.

وی به استخدام تعداد زیادی نیرو در شرکت ها با مدرک تحصیلی دیپلم و کاردانی اشاره کرد و افزود : بعضا دیده شده در فراخوان های جذب نیرو، فقط سه کارشناس و بیش‌ از ۵۰ نفر مدرک دیپلم و کاردانی جذب می شود که این خود عامل بی رغبتی برای ادامه تحصیل است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page