افزایش مبلغ تسهیلات  پروژه ۱۴۵ واحدی مسکن  ملی بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 23 مرداد 1402

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق از افزایش مبلغ تسهیلات ساخت  نهضت ملی مسکن از ۳۰۰ به ۵۵۰ میلیون تومان خبر داد.

علیرضا طالعی گفت: تسهیلات فوق با بهره ۱۸ درصد و باز پرداخت ۲۰ ساله است.

وی عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده تسهیلات  ۵۵۰ میلیون تومان شامل پروژه  ۱۴۵  واحدی مسکن ملی بافق نیز شده است و با توجه به افزایش تسهیلات برای کمک به متقاضیان در راستای تسریع در تکمیل واحدهای تحویل شده با همکاری با بانک عامل مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سامانه  کار سازی  شده است تا با پرداخت مبلغ فوق هرچه سریعتر مالکین نسبت به شروع عملیات اجرایی و تکمیل واحدهای خود اقدام نمایند .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان بافق با بیان اینکه باقیمانده تسهیلات نیز همزمان با پیشرفت کار تکمیل واحدها قابل پرداخت خواهد بود تصریح کرد: با توجه به اتمام تمامی عملیات اجرایی مربوط به شبکه ها و تاسیسات زیر بنایی آب ، برق، گاز و فاضلاب شهری از سوی دستگاههای خدمات رسان در پروژه ۱۴۵ واحدی ،هم اکنون امکان اخذ انشعابات  برای مالکین فراهم می باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه برنامه جدول گذاری و آسفالت معابر شهرک در دستور کار بنیاد مسکن است، خواستار تسریع در عقد قرارداد و اخذ انشعابات از سوی مالکین هستیم تا در آینده نزدیک کار آماده سازی و آسفالت معابر نیز انجام شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page