توسعه فضای آموزشی هنرستان کار و دانش تلاش

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 20 شهریور 1402

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ پروژه ی خیری توسعه فضای آموزشی هنرستان کار و دانش تلاش یکی از پروژه های آموزشی شهرستان بافق است که در ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید .

معاونت توسعه مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ، توجه به این هنرستان را یکی از اولویت های پروژه مهر عنوان و افزود : هنرستان کار و دانش تلاش با تراکم جمعیت دانش آموزی بالا و کمبود تجهیزات کارگاهی و فضای آموزشی یکی از مدارس پرچالش در سال تحصیلی قبل بوده است .

وی با بیان تاثیر وضعیت فضای آموزشی و کارگاهی این هنرستان بر کیفیت یادگیری و مهارت آموزی هنرجویان افزود : با برگزاری جلسات متعدد حوزه مشاوره و آموزشی ، استفاده از معلم آموزش دیده ، فضای کارگاهی و کلاسی مناسب و تجهیزات کافی ازاقداماتی است که می توان در راستای ارتقاء سطح آموزش این هنرستان انجام داد .

کرمی با اشاره بیان مقام معظم رهبری ” باید به گونه‌ای دانش آموزان را تربیت کنید که بدانند علاوه بر محیط علم، وارد محیط عمل نیز شوند ” ، خاطرنشان کرد : تجهیزات، زیرساخت ها وهنرآموزان سه اصل اساسی درهنرستان ها می باشد که هر کدام به عنوان شاخص یک هنرستان مطرح می باشد .

وی تصریح کرد: بعد از بررسی های انجام شده در خرداد ماه  علیرغم وجود مشکلات اعتباری تصمیم به توسعه  فضای آموزشی در ساختمان قدیمی مدرسه شهید کارگران که با این هنرستان همجوار می باشد ، گرفته شد .

وی سرعت پیشرفت کار این پروژه بسیار خوب ارزیابی و عنوان کرد : طی سه ماه پیشرفت فیزیکی این ساختمان بیش از ۷۵ درصد می باشد و امیدوار هستیم تا پایان مهرماه هنرستان جدید که با نام ” شهدای دانش آموز ” مزین گشته است را به بهره برداری برسانیم و به هنرجویان تحویل دهیم .

معاونت توسعه مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش تامین تجهیزات هنرستان را یکی دیگر از اقدامات مهم برشمرد و اظهار داشت : باید زیرساخت های لازم را برای توسعه هنرستان ها فراهم کرد تا با ایجاد ظرفیت در رشته های مهارتی بتوان به چشم انداز پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه دست پیدا کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹
برچسب ها:

You cannot copy content of this page