درآمد ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 13 مهر 1402

 

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق گفت: درآمد یک سال و ۶ ماهه آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

هادی علیزاده در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق گفت: از مبلغ مذکور حدود ۶ میلیارد تومان قریب به ۶۰ درصد صرف هزینه های عمرانی، ۱۵ درصد مربوط به هزینه های فرهنگی، ۲۰ درصد هزینه های مدیریتی حقوق خادم و سایر برنامه ها و ۵ درصد هم هزینه های اداره اوقاف به منظور صدور سند و حواله های صادر شده هزینه می شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱، هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان درآمد موقوفات و بقاع متبرکه از جمله امامزاده عبدالله (ع) و مسجد ابوالفضل(ع) بین راهی یزد بافق بوده است تصریح کرد: این درآمد از محل اجاره، نذورات و واگذاری قبور است که درصد قابل توجه آن مربوط به امامزاده عبدالله (ع) یعنی قریب به ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۱.

علیزاده افزود:۶ ماهه اول سال‌جاری آمار قابل توجه در رابطه با درآمد زایی وجود داشته است و ۵ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان درآمد موقوفات و امامزاده است سهم آستان مقدس در ۶ ماه اول سال ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۴
برچسب ها:

You cannot copy content of this page