مسوولیت تامین ناجیان در شهرستان بر عهده هیئت نجات غریق است

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
جمعه - 1 تیر 1403

با توجه به‌ ارسال پیام های مردمی در رابطه با عملکرد هیات شنا شهرستان بافق و مطرح کردن سوالات مختلف گفتگویی با محمد علی رضایی رئیس هیات شنا (ورزش های آبی شهرستان بافق ) انجام شده است .

رضایی در این گفتگو ضمن تشکر از توجه بافق فردا در پاسخ به این سوال مردمی لطفا از رئیس اداره ورزش سوال کنید چرا استخر با یک یا دو ناجی حتی بدون ناجی باز می شود
مسوولیت جان مردم به عهده کیست؟ گفت: در حوزه ناجیان بانو در شهرستان،ناجی به میزان کافی داریم اما از زمان بازگشایی استخر آهنشهر ، استخر لاله بافق با کمبود شدید ناجی آقا روبروست و بیشتر ناجیان در استخر آهنشهر مشغول فعالیتند.

وی اضافه کرد:در رابطه با اداره شدن استخر بافق با یک ناجی چنین موضوعی صحت ندارد اما گاهی در معدود سانس بسیار خلوت آقایان با حضور دو ناجی استخر دایر بوده است.

او عنوان کرد:بارها از هیات نجات غریق که مسوولیت تامین ناجیان در شهرستان را بر عهده دارند درخواست نمودیم ضمن ساماندهی آنان بصورت مساوی در دو استخر آهنشهر و لاله بافق بر عملکرد مستمر و مفید آنان نظارت نمایند، که امیدواریم این مشکل رفع شود.

رئیس هیات شنا شهرستان بافق با بیان اینکه تعداد زیادی ناجی در استخر آهنشهر با عناوین مختلف مشغول به فعالیت هستند تصریح کرد:می توان با ساماندهی مطلوب ناجیان مورد نیاز دو استخر را پوشش داد که این خواسته هیات شنا از هیات نجات غریق است.

وی در پاسخ به اینکه “لطفا آقای رضایی در رابطه با عملکرد هیات شنا و اینکه تاکنون هیچ جلسه ای برای بررسی مشکلات مربیان تشکیل نشده و دو نفر در راس برای همه تصمیم گیری می کنند سوال کنید” عنوان کرد:سالیانه جلساتی با مربیان برگزار می شود؛ امسال هم سانس های آموزش گروهی و خصوصی و با حضور مربیان توانمند و باسابقه دایر و کلاسها در صبح روزهای فرد فعال هستند؛ همچنین همه روزهای زوج هفته با حضور مربیان سانس هاس آب درمانی ویژه بانوان فعال است؛ تقریبا همه مربیان بصورت گروهی و یا بصورت آموزش در شکل خصوصی بکارگیری شده اند و این امر نشانه تعامل بالا با مربیان است اگر مشکل خاصی وجود دارد با عنوان اعلام کنند تا بررسی و تصمیم گیری شود‌.

رئیس هیات شنا شهرستان بافق گفت:هیات شنا ارکانی دارد که شامل مربیان و ناجیان توانمند است و موضوعات و مشکلات را با خرد جمعی تصمیم گیری و رفع می کند.

او همچنین در پاسخ به این سوال که در مورد کارتهای شنا باشگاه سنگ آهن که به صورت پانجی پذیرش می‌شده و در حال حاضر قابل قبول نیست توضیحاتی ارائه دهید افزود:در خصوص کارت های باشگاه سنگ آهن، قرارداد این باشگاه تا پایان اسفند ۱۴۰۲ بوده که به پایان رسیده؛ اما با توجه به تماس تلفنی مسئولین باشگاه و رایزنی یکسری از سانس ها پوشش داده شده است( سانس هایی که مربوط به باشگاه و تیم ها است.)

رضایی عنوان کرد: تا هفته گذشته کارت هایی که از طرف باشگاه بصورت پانچی صادر شده بود را پذیرش می کردیم .
اما عملا قرارداد تمدید نشده و در حال پیگیری قرارداد و پذیرش افرادی که چنین کارت هایی را دارند هستیم.
ضمنا ابتدای سال ۱۴۰۳ از مسوول صدور کارت ها در باشگاه سنگ آهن خواسته شد تا زمانی که قرارداد جدید منعقد نشده از صادر نمودن کارت برای مردم خودداری کند .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:

You cannot copy content of this page