محمد رضا دهقان زاده بافقی رتبه پنجم مسابقات تخصصی مفاهیم قرآن استان را بدست آورد

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
یکشنبه - 10 دی 1391

حجت‌الاسلام سعید رادمهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با بیان اینکه نفرات برگزیده مسابقات مفاهیم تخصصی و ابتهال یزد معرفی شدند، اظهار داشت: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات مفاهیم تخصصی قرآن کریم، محمدحسین کریمی زارچی از یزد، روح الله مطهری نسب از صدوق، محمدعلی محیطی اردکانی از اردکان، محمد زارع ارنانی از یزد و محمدرضا دهقان‌زاده از بافق به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.

مسئول فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همچنین برگزیدگان بخش خواهران مسابقات مفاهیم در مرحله استانی را سمیرا حاتمی‌زاده از ابرکوه، سمیه کریمی عقدا از اردکان، اشرف السادات صفوی از میبد، فاطمه اسماعیلی فیروزآبادی از میبد و بتول حیدری از یزد معرفی کرد.

وی یادآور شد: برگزیدگان به مرحله کشوری مسابقات مفاهیم تخصصی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه راه یافتند.

رادمهر همچنین عنوان کرد: هیئت داوران هفدهمین دوره مسابقات مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم و چهارمین دوره مسابقات ابتهال در بخش خواهران نیز، نفرات برگزیده این رقابت‌ها را معرفی کرد.

وی عنوان کرد: بر این اساس ملیحه نوروزی از یزد حائر رتبه نخست مرحله استانی مسابقات شد.

رادمهر اظهار داشت: بر اعلام این هیئت، گروه تواشیح نور از زارچ و ثامن الحجج از یزد نیز به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی خاطرنشان کرد: هیئت داوران چهارمین دوره مسابقات ابتهال اوقاف استان یزد نیز ملیحه نوروزی، فائزه السادات قریشی نسب و مهدیه مسعودی هر سه نفر از یزد را نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات در رشته ابتهال معرفی کرد.

رادمهر ادامه داد: راضیه جمالی، فاطمه باقریان، شهین ملکوتیان، حمیده تجملیان و اعظم اسکندری، داوران این دوره از مسابقات در بخش خواهران بودند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي خداوردي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 10 دی 1391 - 6:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام من اهل كردستانم ولي بافقي هارو دوست دارم
به بافقي ها بويزه به محمد رضا دهقان زاده بافقي تبريك ميكم كه تونسته رتبه ٥ سطح استاني رو بياره.‏
جاي افتخار بافقي هاست
به اميد موفقيتهاي بيشتر براي شهر بافق‎

You cannot copy content of this page