ملت ايران با قدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بين المللی زد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۱

 

 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) در ديدار مسئولان و كاركنان حفاظت اطلاعات نيروهای مسلح، با اشاره به قطعی بودن وعده الهی در ياری صابران و متوكلين و ياری كنندگان دين خدا، تأكيد كردند: مصداق عينی تحقق وعده الهی، نظام جمهوری اسلامی است كه به رغم همه فشارها و طراحی های دشمن، بعد از گذشت 34 سال اكنون يك نظام محترم، مقتدر، اثرگذار در مسائل منطقه ای و جهانی، دارای ملتی بزرگ، فهيم، دشمن شناس و لحظه شناس، و دارای پيشرفتهای بزرگ علمی است.
رهبر انقلاب اسلامی با تأكيد بر اينكه بايد به خداوند متعال توكل كرد و به ياری خداوند نيز خوشبين بود، افزودند: جبهه استكبار تمام تلاش و توان خود را بكار گرفته است تا از طريق تحريم ها و فشارها، ملت ايران را وادار به تسليم كند اما اين ملت سختی ها را تحمل می كنند زيرا نقشه و تاكتيك دشمن و هدف راهبردی او را متوجه شده و براساس فهم و تشخيص صحيح، عمل می كند.
حضرت آيت الله خامنه ای خاطرنشان كردند: همانگونه كه پيروزی انقلاب اسلامی در شرايط ناباورانه سال 57، مصداق تحقق وعده الهی بود، ادامه انقلاب اسلامی و توانمندی و قدرتمندی و پيشرفت افزايش يابنده آن نيز، به رغم همه تندبادها و فشارهای سنگين و دشمنی عميق دنيای استكبار، مصداق عملی شدن وعده الهی است.
ايشان فهم، دشمن شناسی و لحظه شناسی ملت ايران را يكی از مسائل اعجاب انگيز خواندند و افزودند: در قضايای سال 88 كه دشمن تصور می كرد، طراحی ده ساله او بر ضد جمهوری اسلامی به نتيجه رسيده است، ملت ايران با قدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بين المللی زد، چه برسد به مزدوران داخلی آنها كه در مقابل عظمت ملت ايران به حساب نمی آيند.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: ملت ايران بار ديگر در روز 22 بهمن، قدرت، شادابی و فهم خود را در مقابل جهانيان، به رخ خواهد كشيد.
حضرت آيت الله خامنه ای در بخش ديگری از سخنان خود، حفاظت اطلاعات را ايمنی بخش نيروهای مسلح و مسئوليت آن را سنگين، افتخار آميز و همراه با شرف و منزلت دانستند و تأكيد كردند: از ديدگاه اسلام، نيروهای مسلح، مجموعه ای مكانيكی و همچون يك ماشين بی اراده نيستند بلكه سازمانی انسانی و دارای مجموعه ای از عقل و خرد، عزم و اراده و تصميم، و ايمان و عواطف است.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهدا شرمنده ایم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۱ - ۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چشم منو امر ولی
جان منو سید علی