افتتاح دفتر تعاونی اعتبار ثامن

دسته: اقتصادی , عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 14 آذر 1390

همزمان با هفته ولایت و فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و با حضور مسولین محلی دفتر تعاونی اعتبار ثامن به طور رسمی افتتاح شد.

در این مراسم که فرماندار،رییس اداره کارو تعاون و مدیر عامل کارخانجات تعمیرات لکوموتیو حضور داشتند ندافیان فرماندارشهرستان بافق ضمن ابراز خرسندی از شروع بکار و پیشرفت قابل تحسین این تعاونی اعتباری گفت:تعاونی اعتباری ثامن به عنوان اولین تعاونی قشر کارگر که بیشترین افراد شاغل در بافق را تشکیل می دهد با جذب بیش از 1000 نفر در مدت یک سال و کسب عنوان برتر تعاونی ها در سطح استان موجب افتخار شهر و جامعه کارگری است.

مهندس نوری رییس اداره کار و تعاون  بافق نیزضمن تبریک رتبه برتر این تعاونی در بین تعاونی های استان به اعضاء هیأت مدیره ، پشتکار و همت ایشان که توانستند در بین تعاونی های شهرستان و استان خوش بدرخشند را نوید بخش آینده ای روشن پیش روی خانواده تعاونی های شهرستان قلمداد نموده و ابراز امیدواری کرد در سالهای آینده شاهد رتبه برتر کشوری این تعاونی و دیگر تعاونی های شهرستان باشیم.

علی محمد رنجبر مدیر عامل تعاونی اعتبار ثامن نیز در سخنانی کوتاه گوشه ای از عملکرد این تعاونی و اهداف و برنامه های آینده آنرا تببین کرد. وی روحیه مسولیت پذیری و تلاش و پی گیری های مستمر را عامل موفقیت و پیشرفت این تعاونی دانست.

شایان ذکر است این تعاونی از ….ماه سال…. فعالیت خود را آغاز و تاکنون به…..نفر وام قرض الحسنه با بهره بسیار پایین اعطاء نموده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۳
برچسب ها:

You cannot copy content of this page